آخرین اخبارکد مطلب: 27007
تاریخ انتشار: د, 1396/12/14 - 09:41
رییس آموزش و پرورش اصلاندوز از آمادگی کامل ستاد اسکان در استقبال و ارائه خدمات مناسب به میهمانان فرهنگی و مسافران نوروزی از 27 اسفند خبر داد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،رییس اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز به همراه معاون آموزشی و کارشناسان ارزیابی عملکرد و حراست امروز در مراسم صبحگاه آموزشگاه مولوی 2 این شهر حضور یافت.

قدرت مهرآوران در این مراسم با اشاره به اهمیت برگزاری مراسم صبحگاه در مدارس گفت: شروع روز دانش آموزان با یک برنامه صبحگاهی منظم علاوه بر پرورش روح معنوی دانش آموزان، در بالا بردن سطح آگاهی و آموزشی آنها از لحاظ یادگیری تاثیرگذار است.

 

رییس آموزش و پرورش اصلاندوز با تاکید بر اینکه تمامی دانش آموزان طبق استعداد های خود در امورات و انجام برنامه های جاری مدارس مشارکت کنند افزود: جامعه نیازمند نیروی انسانی موفق، متعهد و متخصص است و انسان موفق برای خود، خانواده و جامعه اش سودمند است و شما دانش آموزان با خوب درس خواندن می توانید انسانی موفق و پویایی در جامعه باشید.

وی در ادامه با توجه به نزدیکی ایام عید نوروز و چهار شنبه آخر سال (چهار شنبه سوری) ضمن توصیه های لازم جهت رعایت مسایل ایمنی و همچنین بر عدم استفاده دانش آموزان از مواد محترقه و آتش زا در این ایام در مدارس و محل سکونت خود تاکید کرد.

همچنین جلسه توجیهی عوامل اجرایی ستاد اسکان فرهنگیان آموزش و پرورش اصلاندوز امرور با هدف ارائه خدمات مناسب و بهتر به میهمانان فرهنگی و مسافران در نوروز 97 تشکیل شد.

رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز با ارائه گزارشی مختصر از فعالیت های ستاد اسکان در سال گذشته و تشریح برنامه های این ستاد در سال 97 گفت: با ساماندهی دقیق نیروها، امکانات و تجهیزات موجود بایستی در خدمت میهمانان فرهنگی و مسافران عزیز نوروزی باشیم.

قدرت مهرآوران از آمادگی کامل ستاد اسکان در استقبال و ارائه خدمات مناسب به میهمانان فرهنگی و مسافران عزیز نوروزی خبر داد و اهتمام جدی مدیر مدرسه مربوطه و عوامل اجرایی را جهت پذیرش و تکریم ارباب رجوع، بازدید از محل اسکان طبق برنامه ریزی دقیق و رسیدگی به وضعیت بهداشتی و نظافت عمومی محل اسکان را ضروری دانست.

وی آموزشگاه شبانه روزی المهدی(عج) اصلاندوز را محل اسکان فرهنگیان و میهمانان نوروزی عنوان کرد و گفت:این مدرسه از روز 27 اسفند آماده پذیرش مسافران نوروزی خواهد بود.

رییس آموزش و پرورش اصلاندوز با اشاره به جاذبه های گردشگری و تاریخی شهر اصلاندوز گفت:یقینا مسافران و میهمانان نوروزی با حضور در این خطه مرزی کشور خاطراتی خوبی را خواهند داشت.

شهر اصلاندوز در 200 کیلومتری شمال غربی استان اردبیل واقع شده و در همسایگی کشور جمهوری آذربایجان است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر