آخرین اخبارکد مطلب: 26988
تاریخ انتشار: چ, 1396/12/09 - 19:08
فرمانده سپاه ناحیه عشایری از برگزاری تمرینات تاکتیکی گردان بیت المقدس بسیجیان اصلاندوز بمدت دو روز در کمپ سازمان و منطقه عمومی گدایلو خبر داد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،سرهنگ حسین حسین زاده امروز در جلسه تعامل و هماهنگی تمرینات تاکتیکی 24 ساعته گردان بیت المقدس بسیحیان اصلاندوز از برگزاری این تمرینات در دو روز متوالی خبر داد و گفت:این تمرینات از فردا پنجشنبه 10 اسفند آغاز و تا روز جمعه 11 اسفند ادامه خواهد داشت.

وی محل برگزاری این برنامه در روز اول را کمپ سازمان آب و روز دوم نیز را در منطقه عمومی گدایلو عنوان کرد و از مسئولان ادارات و نهادها خواست در این امر مهم همکاری و مساعدت کنند.

وی هدف از این تمرینات راعلاوه برحفظ انسجام،کسب آمادگی لازم برای گردان ها دانست و افزود: برنامه های روز اول پیاده روزی از حوزه بعثت تا محل برگزاری در کمپ سازمان آب همراه با اجرای آموزش های تئوری و بصیرتی،معرفتی خواهد بود و روز دوم نیز تمرینات تاکتیکی بصورت عملی در منطقه عمومی گدایلو برگزار می شود.

فرمانده ناحیه عشایری اظهار امیدواری کرد که حضور مسئولان به همراه کارکنان در رزمایش باعت دلگرمی بسیجیان خواهد بود لذا لازم است در این برنامه حضور گسترده داشته باشیم.

سرهنگ حسین زاده همچنین از برگزاری جشن میلاد کوثر بمناسبت سالروز میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) خبر داد و گفت:این مراسم ساعت 10 صبح روز 17 اسفند در سالن ورزشی فرهنگی بسیج خواهران برگزار می شود.

وی همچنین با اشاره به سالروز رحلت حضرت ام البنین(س) و روز تجلیل از مادران و همسران شهدا از برگزاری دیدار با خانواده های شهدا با حضور مسئولان در این روز خبر داد.

آیت جهانبانی معاون بخشدار اصلاندوز در خصوص رزمایش گردان بیت المقدس از مسئولان ادارات خواست در این برنامه بسیار ارزشمند حضور داشته باشند و در حد وسع و توان نهایت همکاری را با سپاه ناحیه عشایری داشته باشند.

در ادامه هریک از مسئولان ضمن اعلام حضور در برنامه تمرینات تاکتیکی گردان بیت المقدس بسیجیان اصلاندوز و جشن میلاد کوثر،بر آمادگی خود برای مساعدت و همکاری با سپاه ناحیه عشایری تاکید کردند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر