آخرین اخبارکد مطلب: 26986
تاریخ انتشار: چ, 1396/12/09 - 13:35
فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز گفت:47 نفر از دانش آموزان پسر این شهرستان در قالب یک اتوبوس، به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،اردوی راهیان نور بسیج دانش آموزی صبح امروز با بدرقه امام جمعه اصلاندوز،فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری،رییس آموزش و پرورش،مسئولین،مدیران و معلمان از هنرستان علم و صنعت اصلاندوز به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

سرهنگ حسین حسین زاده فرمانده ناحیه عشایری امروز در حاشیه بدرقه کاروان راهیان نور اصلاندوز به خبرنگار ارس تبار گفت:این کاروان شامل 47 نفر از دانش آموزان مقطع دوم دبیرستان های منطقه است که به مدت چهار روز از مناطق عملیاتی اروندرود، شلمچه، هویزه و طلائیه بازدید کرده و با ایثارگری رزمندگان اسلام آشنا خواهند شد.

وی افزود: این کاروان با یکدستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی اعزام شده و تعدادی از رزمندگان دوران دفاع مقدس به عنوان راوی، مربی،سرپرست و روحانی آنان را در طول بازدید همراهی می کنند.

فرمانده ناحیه عشایری با بیان اینکه اردوهای راهیان نور نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان اقشار مختلف مردم بویژه جوانان دارد، افزود: آشنایی با رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام در دوران جنگ تحمیلی، بازخوانی وصیت نامه ها و خاطرات شهدا و چگونگی انجام عملیات های این دوران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه از اهداف اصلی اعزام کاروان های راهیان نور است.

گفتنی است ،حجت الاسلام والمسلمین حسین اکبری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه و قدرت مهرآوران رییس آموزش و پرورش اصلاندوز در سخنان جداگانه ای به اهمیت و جایگاه اردوهای راهیان نور و اهداف آن اشاره کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر