آخرین اخبارکد مطلب: 26983
تاریخ انتشار: س, 1396/12/08 - 21:00
آماده سازی محیط شهری برای مهمانان نوروزی
شهرداری اصلاندوز با خانه تكانی شهری به استقبال بهار رفت+تصاویر
شهردار اصلاندوز از آغاز مجموعه فعالیت های شهرداری با هدف آماده سازی محیط شهری برای استقبال از سال جدید و مهمانان نوروزی خبر داد.

"شهروز مهرآوران"امروز در گفت و گو با خبرنگار ارس تبار ضمن تبريك پيشاپيش فرارسيدن سال نو به عموم شهروندان، از آغاز مجموعه فعالیت های شهرداری اصلاندوز با هدف آماده سازی محیط شهری برای استقبال از سال جدید و مهمانان نوروزی خبر داد.

وی افزود:به منظور افزایش رضایتمندی شهروندان و استقبال از مهمانان و مسافران نوروزی و آماده سازی فضای شهری با توجه به آغاز سال نو، طرح استقبال از نوروز ۹۷ از سوی شهرداری اصلاندوز آغاز شده است.

شهردار اصلاندوز با بیان اینکه زيباسازی از امور جاری شهرداری است و ما نيز وظيفه داريم كه شهرمان را برای آمدن بهار آماده و زيبا كنيم گفت:در راستای زیباسازی نمای بصری شهر، طرح شستشو و پاکسازی زباله های معابر، محلات و مناطق حاشيه ای و میادین شهر اصلاندوز در حال انجام است.

مهرآوران گفت:آماده سازی هرچه بیشتر فضا و طراوت و شادابی شهری و آذین بندی میادین و معابر از اموری است که صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه در نوروز پیش رو با آمادگی همه‌جانبه مجموعه شهرداری و اعضای شورای شهر اصلاندور فضای شهر را برای استقبال از بهار آماده خواهیم کرد گفت: پاکسازی و شستشوی معابر،تنظیف خیابان‌ها،بازسازی و ترمیم پل‌های عابر پیاده در اولویت است.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

باسلام به وضعیت کوچه های محله قره قباق برسید
ارسال نظر