آخرین اخبارکد مطلب: 26977
تاریخ انتشار: س, 1396/12/08 - 14:21
امام جمعه اصلاندوز گفت:مربیان پرورشی اهتمام جدی تری به مسائل تربیتی دانش آموزان داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،پیش از ظهر امروز سه شنبه بمناسبت گرامیداشت سالروز تأسیس امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی رییس آموزش و پرورش،معاون پرورشی و تربیت بدنی،کارشناسان حوزه پرورشی،معاونین و مربیان پرورشی مدارس با امام جمعه اصلاندوز دیدار کردند.

قدرت مهرآوران رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز در این دیدار ضمن تبریک سالروز تأسیس امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بر اهمیت تربیت اسلامی در کنار دیگر تعالیم علمی و اخلاقی در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت:حوزه معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش اصلاندوز با بهره گیری از نیروهای کارآمد و معتقد و متدین و آشنا به تعالیم دین مبین اسلامی نسبت به ارائه تعالیم اسلامی در سطح مدارس منطقه تلاش می کند.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز نیز ضمن تقدیر از حضور فرهنگیان و نیرو های پرورشی این ایام را به فعالان عرصه تعلیم و تربیت به خصوص مربیان امور تربیتی تبریک گفت و بر توجه هر چه بیشتر به نگاه دقیق و موشکافانه بر تعالیم اسلامی و اشاعه فرهنگ غنی و انسان ساز دین مبین اسلام در بین نوجوانان و جوانان به خصوص دانش آموزان تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین اسدزاده امور تربیتی را در آموزش و پرورش بسیار مهم و حائز اهمیت دانست و افزود: مربیان پرورشی طلایه داران امر تربیت در مدارس و حتی جامعه هستند و باید دنباله رو و پیرو مکتب شهدای والامقام و اهتمام جدی تری درباره مسائل تربیتی دانش آموزان داشته باشند.

بایرام بیدار معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش اصلاندوز با ارائه گزارشی از عملکرد حوزه معاونت پرورشی و تقدیر و تشکر از حمایت های امام جمعه اصلاندوز در پیشبرد برنامه های این معاونت، ابراز امیدواری کرد که با همت و تلاش کارشناسان حوزه پرورشی، معاونین و مربیان پرورشی مدارس بتوانیم در فرهنگ سازی اسلامی همچون سال های گذشته موفق باشیم.

گفتنی است در پایان این دیدار معاونین و مربیان پرورشی مدارس با حضور در گلزار شهدا با آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهدای والامقام انقلاب اسلامی با نثار فاتحه و شاخه های گل تجدید پیمان کردند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر