سایتهای ادارات

بخشداری اصلاندوز

 آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 26940
تاریخ انتشار: د, 1396/11/30 - 23:11
سرگروه های درسي قطب شهرستان پارس آباد به منظور بررسی مسايل آموزشی و تبادل افکار و تجربه از مدارس متوسطه دوره دوم منطقه اصلاندوز بازديد کردند.

به گزارش ارس تبار،سرگروه هاي درسي مدارس متوسطه دوره دوم قطب پارس آباد با حضور در كلاس درس مدارس متوسطه دوره دوم  ضمن بررسی مواد مختلف درسي و کیفیت آموزشی به ارائه راهکارهای لازم در جهت ارتقاء مسائل آموزشی، نقاط قوت و قابل پیگیری همکاران و همچنین به تبادل افکار و تجربه پرداختند.

قدرت مهرآوران رییس اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز ضمن تشکر از تلاش های سرگروه های آموزشی متوسطه دوره دوم قطب پارس آباد ، ارزیابی سرگروه ها از کلاس های درسی را در راستای ارتقای کیفیت آموزشی و ارائه راهکارهایی مناسب برای دبیران و دانش آموزان بسیار مهم دانست.

حامد سلیمی سرپرست سرگروههای درسي متوسطه دوره دوم قطب شهرستان پارس آباد در سخنان کوتاهی ضمن تشکر از همکاری و همراهی اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز، هدف از بازدید سرگروههای درسی را همفکری، راهنمایی و انتقال تجربیات در راستای پیشبرد اهداف آموزشی و تقویت برنامه ها و کاستن از مشکلات و نواقصات احتمالی عنوان کرد.

گفتنی است سر گرو های درسی سپس با شرکت در جلسه ترتیب یافته با رییس اداره آموزش و پرورش، معاون و کارشناسان آموزشی ضمن ابراز رضایت از عملکرد منطقه و مدارس و تقدیر و تشکر از عوامل ذیربط به بیان برخی نکات قوت و ضعف قابل توجه پرداخته و توصیه هایی لازم را جهت پیشبرد اهداف آموزشی در منطقه اصلاندوز ارائه کردند. 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر