سایتهای ادارات

بخشداری اصلاندوز

 آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 26920
تاریخ انتشار: ج, 1396/11/27 - 16:05
امام جمعه اصلاندوز گفت:پیام راهپیمایی 22 بهمن امسال مقاومت در مقابل استکبار جهانی بود.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین "عظیم اسدزاده"در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز با قدردانی از حضور پرشکوه ملت ایران اسلامی بخصوص قشرهای مختلف مردم،مسئولان و عشایر اصلاندوز در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن گفت:ملت ایران در این راهپیمایی به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند و حضور تماشایی خلق کردند.

وی با بیان اینکه همه ملت ایران از کوچک و بزرگ،پیر و جوان، زن و مرد و همه و همه آمدند تا اهداف خود را نسبت به انقلاب اسلامی ابراز کنند افزود:این حضور جواب دندان شکنی به دشمنان نظام بود.در واقع مردم دین خود را به انقلاب اسلامی ادا کردند.

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به اینکه اکنون نوبت مسئولان است که باید به خواسته های مردم جامه عمل بپوشانند گفت:پیام راهپیمایی 22 بهمن امسال مقاومت در مقابل استکبار جهانی و شلیک تیر خلاص بر پیکر رویاهای شوم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

حجت الاسلام اسدزاده در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه به مساله سقوط هواپیمای جنگنده اف 16 اسراییل در سرزمین سوریه اشاره کرد و گفت:بنا به فرموده مقام معظم رهبری، زمان بزن در رو دیگر تمام شده است سوریه با ساقط کردن جنگنده اسراییل درس دندان شکنی به صهیونیسم داد.

وی افزود:زمانی که سپاه اعظم نیروهای آمریکایی و انگلیسی را در خلیج فارس اسیر کرد و پهباد آمریکایی را سالم به زمین آورد هیمنه استکبار از بین رفت و این نتیجه مقاومت است.

خطیب جمعه اصلاندوز همچنین با اشاره به سالروز قیام مردم تبریز در 29 بهمن سال 1356 بمناسبت چهلم شهدای قم گفت:این حرکت و تظاهرات مردم تبریز باعث پیروزی انقلاب اسلامی ایران شد.

حجت الاسلام اسدزاده ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به شمه ای از فضایل زندگانی و شخصیتی آن حضرت اشاره کرد و از همگان خواست زندگانی ائمه اطهار(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) نمونه الگو و سرمشق خود قرار دهند.

امام جمعه اصلاندوز در خطبه اول با اشاره به شایعه پردازی و حق الناس در جامعه،بازی کردن با آبرو و حیثیت مردم را حق الناس دانست و گفت:سخن چینی و شایعه پردازی عامل هتک آبروی افراد است از این رو بعنوان حق الناس تلقی می شود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر