آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 26896
تاریخ انتشار: ي, 1396/11/22 - 14:35
بخشدار اصلاندوز در مراسم راهپیمایی 22 بهمن گفت:تا پایان سال 97 کلیه روستاها و قشلاقات اصلاندوز گازرسانی می شود.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،"سید عباس مینایی" امروز یکشنبه در مراسم راهیپمایی 22 بهمن اصلاندوز ضمن گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،به نقش امام راحل و ملت ایران در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت:انقلاب اسلامی بر پایه عدالت و توسعه متوازن در دنیا بوجود آمد و بر خلاف ابرقدرتهای شرق و غرب و جهان لیبرالیسم و کمونیسم شعار متفاوت برابری و برادری سر داد.

وی افزود:انقلاب اسلامی علیرغم توطئه ها و فتنه ها و پیچ های خطرناکی که ابرقدرتهای شرق و غرب بر سر راه توسعه انقلاب در دنیا بوجود آوردند،قابل مقایسه با هیچ کشوری نیست.

بخشدار اصلاندوز با بیان اینکه انقلاب اسلامی ان شا الله منجر به تولد ابرقدرت و قطب سوم در دنیا خواهد بود گفت:انقلاب اسلامی ریشه آسمانی و قرآنی است و تربیت فرزندان دلیر و شجاع کشور حاصل خون شهدا و ایثارگری جانبازان و تمام مردم ایران است و این انقلاب به حول قوه الهی به حضرت ولیعصر(عج)متصل خواهد شد.

مینایی به اهداف،عملکردها و دستاوردهای دولت اشاره کرد و گفت:دولت تدبیر و امید،استراتژی و سیاستها را بر پایه اصل عدالت و اعتدال نهادینه کرده است.

وی با اشاره به حضور دولت در صحنه های خارجی و داخلی و همچنین تحریمهای دشمنان و بهانه تراشی دولت آمریکا در مساله برجام گفت:امروز آمریکا در انزوای تاریخی قدم گذاشته و قدرت خود را از دست داده است.

رییس ستاد گرامیداشت دهه فجر اصلاندوز افزود:قالب فکری دولت ایحاد صداقت،شفافیت در امور و عملکرد و ایجاد امید اجتماعی است و بر این اساس دولت با نظم دهی به هزینه کرد و شفاف سازی عملکرد سعی کرده با مردم با صداقت رفتار کند.

مینایی با بیان اینکه دولت با نقدپذیری خود را تقویت کرده و عرصه های انتقاد را بازگذاشته است گفت:دولت با پذیرش انتقاد تمام ضعف ها را پوشش داد و منویات مقام معظم رهبری را در عرصه های اشتغال و اقتصاد تقویت کرد.

وی در ادامه یکی از محورهای برنامه ششم را در اولویت قراردادن برنامه توسعه روستایی و حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه عنوان کرد.

بخشدار اصلاندوز با اشاره به دستاوردهای انقلاب در بخش اصلاندوز گفت:دولت امسال در شهرستان سنگ تمام گذاشته که در این راستا در زمینه آب و خاک کشاورزی،پروژه پایاب سد خداآفرین در منطقه در حال اجراست.

مینایی با بیان اینکه می توان انقلاب عمرانی را در اراضی پایاب سد خداآفرین مشاهده کرد افزود:با عملیاتی شدن واگذاری اراضی پایاب،تاکنون بیش از 700 هکتار زیر کشت رفته است.

وی در ادامه پروژه طرح آبیاری تخت فشار اراضی دره رود را نقطه عطفی در توسعه  اصلاندوز بر شمرد و گفت:پروژه ای با مساحت 4 هزار و 200 هکتار اراضی شرق و غرب دره رود با اعتبار 150 میلیارد تومان با حضور مسئولان استان کلنگ زنی شد که در زمینه 6 هزار هکتار از سهم حق آبه از سد عمارت برای اصلاندوز در نظر گرفته شده است.

بخشدار اصلاندوز پروژه های اجرایی در بخش اصلاندوز را حاصل انقلاب،برکات نظام و خون شهدا دانست و گقت:در عمران و آبادانی روستاها در سه سال اخیر هر سال 10 کیلومتر طرح هادی اجرا شده است .

مینایی به پروژه های آموزش و پرورش،شرکت گاز،بهداشت و درمان،طرح های روستایی و جاده های قشلاقات اشاره کرد و از گازرسانی به تمام 130 روستاها و قشلاق اصلاندوز تا پایان سال 97 خبر داد.

وی بحث شهرستان شدن اصلاندوز را یکی دیگر از عنایات مهم مسئولان به بخش عنوان کرد و گفت:در این زمینه از نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل که شخصا به خاطر عشایر و مردم اصلاندوز پیگیری کردند تشکر می کنم.

بخشدار اصلاندوز همچنین با قدردانی از استانداران سابق و فعلی توسعه گرای استان اردبیل که شهرستان شدن اصلاندوز را در اولویت اول قرار داده اند قدردانی کرد و گفت:طرحهای لازم در این زمینه ارائه شده است در بازدید اخیر مدیرکل سیاسی تقسیمات کشوری،ایده ها و اهداف و طرح اصلی توسط فرماندار شهرستان پارس اباد ارائه داده شد.

مینایی افزود:فرماندار پارس آباد طرح شهرستان شدن اصلاندوز را پایه ریزی کرده و به حول قوه الهی و عنایت مقام معظم رهبری و تلاش دولتمردان و ائمه جمعه بخصوص امام جمعه اصلاندوز این کار عملیاتی خواهد شد.

وی در پایان از حضور پرشکوه مردم و مسئولان و عشایر در مراسم راهپیمایی 22 بهمن اصلاندوز تقدیر و تشکر کرد و گفت:مردم اصلاندوز در این نقطه صفر مرزی با حضور خود یکبار دیگر با آرمانهای امام راحل،مقام معظم رهبری و شهدا تجدید بیعت کردند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر