آخرین اخبارکد مطلب: 26884
تاریخ انتشار: ج, 1396/11/20 - 15:44
امام جمعه اصلاندوز گفت:انقلاب اسلامی برگرفته از عاشورا و شعار هیات من الذله حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین"عظیم اسدزاده"در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز با گرامیداشت فرارسیدن 22 بهمن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت:اولین کسی که جمله "آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند"را گفت،حضرت امام خمینی(ره)بود.

وی عامل پیروزی انقلاب اسلامی را امام راحل و مردم عنوان کرد و گفت:انقلاب اسلامی به دنیا حرکت داد،بیداری اسلامی و آگاهی در دنیا مرهون پیروزی انقلاب است.

امام جمعه اصلاندوز انقلاب اسلامی را برگرفته از عاشورا و شعار"هیات من الذله"حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) دانست و گفت:ایمان،عمل صالح و وحدت سه عامل مهم پیروزی انقلاب هستند که به اذن خداوند متعال به حضرت ولی عصر (عج) متصل خواهد شد.

حجت الاسلام اسدزاده اسلام ستیزی رژیم پادشاهی،فساد جوانان آن زمان،کشف حجاب،فساد مالی و رشوه خواری را از علت های انقلاب عنوان کرد و گفت:گفتمان انقلاب، اسلام ناب محمدی،حاکمیت ولایت فقیه و متاخذ از ائمه اطهار(ع)،عدالت طلبی و مردم سالاری است.

وی انقلاب اسلامی را انقلاب ارزشی،دینی و الهی و صاحب اصلی انقلاب را مردم دانست و گفت:اگر مردم پایه کار باشند دشمن نمی تواند به کشور آسیب برساند.

امام جمعه اصلاندوز در بخش دیگری از خطبه ها به دیدار همافران ارتش با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت:هدف دشمن از بین بردن استقامت و استمرار انقلاب اسلامی با راههای مختلف تهدید،تحریم،جنگ و ترور است که در طول 39 سال از پیروزی انقلاب آنها را تجربه  کردیم. اما بصیرت و آگاهی ملت ایران تمامی نقشه های شوم دسمنان را به خنثی کرده و در آینده نیز خنثی می سازند.

حجت الاسلام اسدزاده با بیان اینکه انقلاب اسلامی برای تمام دنیا الگوست افزود:بنا به فروده مقام معظم رهبری 22 بهمن امسال تماشایی خواهد بود، ان شاء الله همچون فرمایش رهبری مردم مرزنشین و عشایر اصلاندوز نیز در نوبه خود روز یکشنبه با حضور پرشکوه و بی نظیر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان،استکبار و رییس جمهور دیوانه آمریکا خواهند زد.

وی با بیان اینکه مردم انقلاب خودش را می خواهد و همواره در راه آرمانهای انقلاب ایستاده و دفاع کرده اند گفت:مردم از ناعدالتی ها و تبعیض و حقوق های نجومی ناراحتند،مسئولی که در نظام ناعدالتی می کند و تبعیض قایل می شود یقینا به آرمانهای انقلاب اسلامی و شهدا خیانت می کند.

امام جمعه اصلاندوز در ادامه روز حفاظت اطلاعات سپاه را به تمامی نیرورهای امنیتی،سربازان گمنام امام زمان(عج) و حفاظت سپاه تبریک گفت و افزود:سپاه در هر جا وارد شده به احسن وجه نقش خود را به خوبی ایفا کرده و کارنامه درخشانی از خود برجای گذاشته است.

حجت الاسلام اسدزاده در پایان با اشاره به پروژه های افتتاح شده در منطقه در طول دهه مبارک فجر از زحمت کشان این پروژه ها و طرحها قدردانی کرد و گفت:امیدواریم مسئولان به مشکلات مردم بخصوص آب شرب عشایر رسیدگی کنند.چرا که این قشر زحمت کش جامعه عشایری از مشکل کم آبی بسیار گله مندند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر