آخرین اخبارکد مطلب: 26877
تاریخ انتشار: چ, 1396/11/18 - 16:08
بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برنامه های مختلفی در آموزش و پرورش اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،بمناسبت دهه مبارک فجر پیش از ظهر امروز چهارشنبه طرح اداره یک روزه مدرسه توسط شورای دانش آموزی که با هدف تقویت خودباوری و اعتماد به نفس آنان و همچنین استفاده از نقطه نظرات دانش آموزان در اداره امور مدارس با حضور رییس و معاونان آموزش و پرورش اصلاندوز،شهردار و ریس شورای بخش و مسئول بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه عشایری در دبیرستان دوره دوم متوسطه شهید بهشتی اصلاندوز برگزار شد.

این طرح در مدارس راهنمایی استقلال بران علیا،دبستان عدالت و فضیلت روستای بران و مولوی دوره دوم شهر اصلاندوز نیز به اجرا در آمد.

قدرت مهرآوران رییس آموزش و پرورش اصلاندوز هدف از اجرای این طرح را ایجاد اعتماد به نفس و ارتقای خودباوری و تلاش، بالابردن سطح آگاهی و مطالعه، درک شرایط موجود مدرسه، تعاون و همکاری و ایجاد روحیه نشاط در آموزشگاه توسط دانش آموزان عنوان کرد.

همچنین به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر جشنواره هویت ملی کودکان ایران اسلامی به منظور تقویت علاقه به ارزش های دینی، اخلاقی و هویت ملی در مراکز پیش دبستانی منطقه اصلاندوز برگزارشد.

رییس اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، برگزاری جشنواره هویت ملی کودکان ایران اسلامی در مراکز پیش دبستانی را از برنامه های درنظر گرفته شده برای جشن پیروزی انقلاب در سال 96 عنوان کرد.

وی افزود: این جشنواره با هدف تقویت تعلقات دینی و ملی، شناخت تقویت علاقه و احترام به نهاد های ملی و احترام به هویت محلی و بومی در کنار هویت ملی در مراکز پیش دبستانی برگزار می شود.

اجرای سرود، شعر، قصه گویی، نقاشی و  اجرای برنامه های شاد و هنری در خصوص انقلاب و دهه فجر توسط نوآموزان پیش دبستانی از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی بصورت نمادین در دبیرستان شبانه روزی دوره اول المهدی (ج) با حضور رییس، معاون آموزشی و پرورش اداره آموزش و پرورش اصلاندوز، دبیران و اولیای دانش آموزان برگزارشد.
در هفتمین روز از دهه مبارک فجر مراسم جشن پیروزی انقلاب در مدرسه عدالت و فضیلت بران علیا با همکاری دهیاری و شورای اسلامی برگزار شد که در این مراسم دانش آموزان دختر با لباس محلی حضور داشتند و اهدای جوایز به دانش آموزان ممتاز از دیگر برنامه های اجرا شده بود.
 

 

ارسال نظر