آخرین اخبارکد مطلب: 26875
تاریخ انتشار: چ, 1396/11/18 - 13:34
عملیات اجرایی شبکه آبیاری تحت فشار اراضی شرق و غرب دره رود در ناحیه بران اصلاندوز با حضور مسئولان استان و شهرستان کلنگ زنی شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،در هفتمین روز از دهه مبارک فجر صبح امروز چهارشنبه آیین کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی شبکه آبیاری تحت فشار ناحیه بران اصلاندوز با حضور معاونان هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع و هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل،فرماندار شهرستان پارس آباد،بخشدار اصلاندوز و جمعی از مسئولان در محل شرکت بارمان سازه مجری شبکه برگزار شد.

آغاز عملیات اجرایی این طرح که یکی از پروژه های مهم و از دستاوردهای انقلاب اسلامی در مغان بخصوص منطقه اصلاندوز هست،امروز متاسفانه بدون حضور خبرنگاران اصلاندوز و در سکوت خبری کلنگ زنی شد!

گفته می شود برای اجرای عملیات شبکه آبیاری تحت فشار اراضی شرق و غرب دره رود اصلاندوز حدود 120 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته که از طریق سد عمارت به این شبکه اتصال می یابد و پس از بهره برداری حدود 3700 هکتار اراضی زیر کشت می رود.
به گزارش ارس تبار،کشاورزان و باغداران روستاهای حاشیه دره رود سالها در تابستاها با مشکل کم آبی دست و پنجه نرم می کردند که با این طرح بسیاری از مشکلات این قشر زحمت کش جامعه روستایی و عشایری حل خواهد شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر