آخرین اخبارکد مطلب: 26873
تاریخ انتشار: س, 1396/11/17 - 17:34
در ششمین روز از دهه مبارک فجر سه باب خانه بهداشت،کتابخانه عمومی افتتاح و طرح هادی روستای جلیلو اصلاندوز کلنگ زنی شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،بمناسبت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز سه شنبه کتابخانه عمومی مشارکتی مرکز آموزش مرزبانی شهید مدنی اصلاندوز با حضور امام جمعه اصلاندوز،فرمانده انتظامی استان اردبیل،مدیرکل کتابخانه عمومی استان اردبیل و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان افتتاح و در اختیار فراگیران این مرکز قرار گرفت.

این کتابخانه مجهز به سیستم رایانه و دارای چندین هزار جلد کتاب هست که مسئولان از بخشهای مختلف بازدید کردند.

در ادامه سه باب خانه بهداشت در قشلاقات ایمانقویی جعفری،الم لو و احد نعمتی حاج حسین آقا سواد با اعتبار 405 میلیون تومان با حضور امام جمعه،بخشدار،فرمانده سپاه،رییس شبکه بهداشت و درمان پارس آباد،شهردار اصلاندوز و مسئولان افتتاح و در اختیار ساکنان قشلاقات قرار گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین عظیم اسدزاده امام جمعه اصلاندوز در حاشیه افتتاح این پروژه ها دستاوردهای انقلاب اسلامی را مرهون خون شهدا،رهبری و تلاش شبانه روزی مسئولان دانست و گفت:باید قدردان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی باشیم چرا که اگر امروز در دنیا حرفی برای گفتن داریم به برکت انقلاب اسلامی است.

همچنین کلنگ اجرای عملیات طرح هادی روستای جلیلو با حضور مسئولان به زمین زده شد.

سید عباس مینایی بخشدار اصلاندوز در این مراسم با بیان اینکه اجرای طرح هادی به روش بوم آورد و سنگ فرش در روستاها آغاز شده است گفت:برای اجرای عملیات طرح هادی روستای جلیلو اعتباری بالغ بر 50 میلیون تومان اختصاص یافته که از مقابل مسجد این روستا آغاز می شود.

به گزارش ارس تبار،ذبح چندین راس گوسفند و استقبال پرشکوه اهالی قشلاقات از مسئولان از حاشیه های افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی در ششمین روز دهه مبارک فجر بود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر