آخرین اخبارکد مطلب: 26871
تاریخ انتشار: د, 1396/11/16 - 21:58
بمناسبت دهه مبارک فجر امام جمعه اصلاندوز،فرماندار شهرستان پارس آباد،بخشدار اصلاندوز،فرمانده سپاه ناحیه عشایری و جمعی از مسئولان با خانواده های شهدا دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،در پنجمین روز از دهه مبارک فجر امام جمعه اصلاندوز،رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پارس آباد،فرمانده سپاه ناحیه عشایری ،جانشین سپاه و فرمانده حوزه خواهران ناحیه عشایری با حضور در منزل شهید محمود منصوری با خانواده این شهید گرانقدر دیدار و گفت و گو کردند.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز در این دیدار ضمن تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران نظام مقدس اسلامی بیان کرد: خانواده شهدا، عزیزان خود را درزمانی که کشور به آن‌ها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این مهم اجری بی‌پایان نزد خدای متعال دارد.

همچنین فرماندار شهرستان پارس آبادبه همراه بخشدار اصلاندوز،رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پارس آباد،شهردار و رییس شورای شهر و شورای بخش و جمعی از مسئولان با حضور در منزل شهید ابراهیم قویدل با خانواده این شهید والامقام دیدار کردند.اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در این دیدار ضمن تجلی

اکبر صمدی فرماندار پارس آباد صبر و استقامت خانواده‌های معظم شهدا، خون شهیدان والامقام را مایه قوام و ثبات درخت انقلاب برشمرد و گفت:به برکت خون پاک شهدا دشمنان نظام اسلامی کاملاً زمین گیر شده و ایران اسلامی تحت رهبری مقام عظمای ولایت به یک قدرت الهی تبدیل شده است.

اهدای هدیه و لوح سپاس به خانواده این دو شهید گرانقدر دوران دفاع مقدس از دیگر برنامه های اجرا شده بمناسبت دهه بارک فجر بشمار رفت.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر