آخرین اخبارکد مطلب: 26850
تاریخ انتشار: ج, 1396/11/13 - 18:20
بخشدار اصلاندوز در بازدید از مسکن مهر و سبلان سبز با اشاره به تخلف صورت گرفته در این واحدها گفت:در صورت عدم رسیدگی به مشکلات با متخلفین از طریق مراجع قضایی برخورد می شود.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،ساکنان ساختمان های مسکن سبلان سبز و مسکن مهر اصلاندوز این روزها در وضعیت بد معیشتی زندگی می کنند که در صورت عدم رسیدگی به وضعیت فعلی ساختمان خدای ناکرده احتمال به خطرافتادن جان چندین خانوار ساکن در این مجتمع های مسکونی وجود دارد.

بوی تعفن فاضلاب هم یکی دیگر از مشکلات این مجتمع ها بوده که از لحاظ بهداشتی نامناسب و بروز انواع بیماریهای خطرناک متصور است.

با توجه به مشکلات بوجود آمده در این واحدهای مسکونی امروز جمعه بخشدار اصلاندوز به همراه شهردار این شهر بلافاصله در محل مسکن مهر و سبلان سبز حاضر شدند.

سید عباس مینایی بخشدار اصلاندوز ضمن مشاهده وضعیت دفع غیر اصولی فاضلاب مسکن مهر و سبلان سبز با اعلام نارضایتی از وضعیت ساختمان ها گفت:تخلف در ساخت و ساز و دفع فاضلاب این واحدها کاملا مشهود است.

وی به پیمانکاران،مسئولان ساخت و ساز،ناظران فنی،ادارات و شرکت های دخیل در پروژه مسکن مهر و سبلان سبز هشدار داد نسبت به رفع مشکلات بوجود آمده اقدام کنند،در غیر اینصورت از طریق مبادی قانونی و قضایی به جد پیگیری خواهیم کرد.

بخشدار اصلاندوز ضمن اشاره به برخورد جدی و قانونی با متخلفین،به ساکنان مسکن مهر و سبلان سبز قول داد این مشکل را هر چه سریعتر پیگیری خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر