آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 26842
تاریخ انتشار: س, 1396/11/10 - 15:58
با حضور امام جمعه اصلاندوز تعداد 20 دستگاه بخاری گازی بین مددجویان نیازمند و محروم کمیته امداد امام (ره) اصلاندوز توزیع شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،احمد علی محب رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اصلاندوز امروز سه شنبه با اعلام این خبر گفت: با توجه به فرارسیدن فصل سرما 20 دستگاه بخاری گازی در حضور امام جمعه اصلاندوز بین مددجویان نیازمند و محروم کمیته امداد توزیع شد.

وی با بیان اینکه سیستم های گرمایشی به ‌صورت رایگان در اختیار خانواده‌ها قرار داده‌ شده است افزود:ارزش ریالی هر دستگاه 350 هزار تومان بوده که برای تهیه این وسایل گرمایشی 75 میلیون ریال از محل کمک های کمیته امداد امام خمینی(ره) هزینه شده است.

رییس کمیته امداد اصلاندوز اظهار کرد:همه ساله در فصل سرما تعدادی وسایل گرمایشی بین خانواده های نیازمند و محروم این نهاد توزیع می شود.

حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده امام جمعه اصلاندوز در آیین توزیع این وسیله گرمایشی ضمن گرامیداشت فرارسیدن دهه مبارک فجر و تسلیت ایام فاطمیه از مساعدت و همیاری کمیته امداد اصلاندوز به محرومان و مستضعفان منطقه قدردانی کرد و گفت:کمیته امداد امام خمینی (ره) یکی از مقدس ترین نهادهایی  است که بعد از انقلاب اسلامی به دستور امام خمینی(ره) تشکیل شد و این نهاد از زمان تاسیس تا کنون خدمات ارزنده ای به مستمندان و نیازمندان کشور ارائه کرده است.

وی همچنین با اشاره به عملکرد ادارات و نهادها گفت:لازم است کلیه فعالیتها و اقدامات اداره ها و نهادها اطلاع رسانی شود و دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای اطلاع رسانی این اقدامات به مردم است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر