آخرین اخبارکد مطلب: 26732
تاریخ انتشار: پ, 1396/10/21 - 15:16
استاندار اردبیل گفت:آغاز به کار مجدد فرودگاه شهرستان پارس آباد از جمله مطالبات مهم اهالی شهرستان بوده و امیدواریم زمینه رونق اقتصادی منطقه را نیز فراهم کند.

به گزارش ارس تبار،اکبر بهنام‌جو پیش از ظهر امروز در حاشیه افتتاح فرودگاه پارس‌آباد در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: افتتاح و آغاز به کار مجدد این فرودگاه از جمله مطالبات مهم اهالی شهرستان بوده و امیدواریم زمینه رونق اقتصادی منطقه را نیز فراهم کند.
وی افزود: پیش از این با وجود اینکه فرودگاه پارس‌آباد فعالیت‌های خود را آغاز کرده بود، اما با تعطیلی چندین ساله مواجه شده بود تا در این مدت ساخت اصولی و به‌روز این فرودگاه در دستور کار قرار گیرد.
استاندار اردبیل به ظرفیت‌های مناسب شهرستان پارس‌آباد در حوزه‌های مختلف اشاره کرد و یادآور شد: دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی بدون توجه به زیرساخت‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود و امیدواریم توسعه و آبادانی منطقه با برقراری پروازهای منظم و مناسب از این منطقه فراهم شود.
بهنام جو ادامه داد: برای رونق اقتصادی حرکت‌های خوبی را در استان اردبیل شاهد هستیم و گام‌های ارزنده‌ای در اتمام پروژه راه‌آهن اردبیل به عنوان یکی از مطالبات مهم مردم با همکاری تمامی مقامات مسؤول استان برداشته شده و امیدواریم این طرح بزرگ با تأمین منابع مالی در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد.
وی یادآور شد: در صورت تخصیص منابع مالی، می‌توان راه‌آهن اردبیل را به مسیرهای ارتباطی شهرستان مرزی پارس‌آباد و شاهراه بین‌المللی کریدور شمال و جنوب نیز متصل کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر