آخرین اخبارکد مطلب: 26714
تاریخ انتشار: د, 1396/10/18 - 19:39
رییس آموزش و پرورش اصلاندوز گفت:امسال بیش از 47 نفر از دانش اموزان منطقه توانستند به دانشگاههای برتر کشور راه یابند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،قدرت مهرآوران امروز در همایش توجیهی دانش آموزان پیش دانشگاهی با اشاره به موفقیت و رشد چشم گیر دانش آموزان در کنکور سراسری نسبت به سالهای گذشته گفت: امسال بیش از 47 نفر توانستند به دانشگاههای معتبر و برتر کشور راه یابند که این موفقیت حاصل تلاش دانش آموزان، اولیا، دبیران و مدیران مدارس و سایر مسئولان است.

وی افزود:شما دانش آموزان سرمایه های اصلی این مملکت هستید و باید با خوب درس خواندن و کسب مراتب علمی باعث سربلندی شهر و منطقه خود شوید.

رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز به اهمیت زمان باقی مانده تا کنکور 97 اشاره کرد و گفت:دانش آموزان باید از این زمان نهایت بهره را ببرند و با برنامه ریزی دقیق و تلاش ضمن حضور با جدیت در امتحانات، امسال نیز بتوانند به جایگاهی بهتر و بالاتر دست یابند.

تقی حضور معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز نیز با اشاره به اینکه یکی از لازمه مهم در موفقیت کنکور مطالعه بهتر دروس سوم و پیش دانشگاهی است افزود: مطالعه عمیق و هدف دار ،مرور و تست زنی همراه با تحلیل تست از ویژگیهای مهم یک مطالعه خوب و مفید برای آمادگی در کنکور محسوب می شوند.

وی به ارایه راهکارهایی برای کسب نتیجه بهتر دانش آموزان در کنکور سال آینده پرداخت و جدیت، پشتکار و تلاش دانش آموزان را برای فتح قله های علمی خواستار شد.

حضور همچنین از مدیران و معلمان خواست با بیان نکات کلیدی و طلایی،دانش آموزان را با شیوه های صحیح مطالعه و چگونگی حضور درجلسه کنکور آشنا کنند. 

به گزارش ارس تبار،همایش توجیهی دانش آموزان پیش دانشگاهی و ارایه برنامه و راهکارهای مناسب برای موفقیت در کنکور97 امروز با حضور رییس،معاون آموزشی و کارشناس مسئول متوسطه دوره دوم اداره آموزش و پرورش اصلاندوز در دبیرستان راه زینب (س) برگزار شد.
 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر