آخرین اخبارکد مطلب: 26712
تاریخ انتشار: د, 1396/10/18 - 23:09
فرمانده 8 سال دفاع مقدس گفت: در مقطع کنونی لازم است سیاسیون گروه‌بازی را کنار بگذارند و تمامی همّ و غمّ خود را برای حل مشکلات مردم به کار گیرند.

به گزارش ارس تبار به نقل از خبرگزاری فارس، سردار رحیم نوعی اقدم عصر امروز در مراسم یادواره شهدای والامقام دو عملیات کربلای 4 و 5 که در مسجد نواب صفوی اردبیل برگزار شد اظهار کرد: در مقطع کنونی لازم است سیاسیون گروه‌بازی را کنار بگذارند و تمامی همّ و غمّ خود را برای حل مشکلات مردم به کار گیرند.

وی افزود: مردم خدمتگزاران ملت را در رکاب ولایت دوست دارند و اگر کسب مسؤولیت‌ها برای خدمتگزاری به ملت باشد ما نیز در خدمت آنها خواهیم بود.

فرمانده هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا به همه آنهایی که رسانه در دست دارند، از هر جریان و مذهبی که باشند، اعلام می‌کنند که تحمل این حزب‌بازی‌ها را ندارند، زیرا دود این اختلافات به چشم مردم می‌رود.

وی با اشاره به اینکه ما اصرار داریم باید راه شهدا را ادامه دهیم بیان کرد: پیام ما از بزرگداشت مقام شهدا اطاعت از امام شهدا و ولایت فقیه است.

نوعی اقدم اضافه کرد: ما به لطف الهی، آگاهانه و عاشقانه به پیام‌ها و وصیت شهدا عمل خواهیم کرد و در رکاب رهبری معظم انقلاب راه شهدا را ادامه خواهیم داد.

وی با هشدار به تفرقه‌افکنان در جامعه گفت: آنهایی که به هر طریق، ادبیات و رسانه‌ای به صورت آگاهانه و ناآگاهانه در پی تفرقه‌افکنی در جامعه هستند بدانند با این کار پا روی قبور شهدا می‌گذارند و ما این اجازه را به آنها نخواهیم داد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر