آخرین اخبارکد مطلب: 26665
تاریخ انتشار: ش, 1396/10/09 - 18:52
شهروز(شهزاد)مهرآوران بعنوان نهمین شهردار اصلاندوز فردا یکشنبه با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد و مسئولان معارفه می شود.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،شهرداری از جمله نهادهایی به شمار می آید که مردم این شهر ارتباط گسترده ای با آن دارند و از ادارات پررفت و آمد و با ارباب رجوع فراوان به حساب می آید و به نوعی می توان گفت که برای باز کردن قفل دروازه هر شهری تنها از یک کلید می توان استفاده کرد آن هم شهرداری.

شهر مرزی اصلاندوز از زمان تاسیس تاکنون هشت شهردار را به خود دیده است، از علی ایمانی در سال 1373 تا سعید قادری که از سال 94 تا تیرماه 95 برکرسی شهرداری اصلاندوز نشسته بود.

حال پس از گذشت 17 ماه از سرپرستی علی بابازاده و کش و قوس های فراوان،اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر اصلاندوز در جلسه ای با اکثریت آرا شهروز مهرآوران را به سمت شهردار اصلاندوز انتخاب کردند و صورتجلسه شورا برای طی مراحل مختلف از جمله کمیته تطبیق در فرمانداری شهرستان پارس آباد و استانداری ارسال شد.

با توجه به تایید وی در استانداری اردبیل،فردا یکشنبه با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد و مسئولان مراسم معارفه شهروز مهرآوران بعنوان شهردار جدید اصلاندوز در جلسه شورای اداری بخش برگزار می شود.

شهروز(شهزاد) مهرآوران 41 ساله متولد و بزرگ شده اصلاندوز دارای لیسانس مدیریت دولتی از دانشگاه تهران،فوق لیسانس مدیرت اجرایی از دانشگاه زنجان،15 سال مدیر عامل شرکت راه و ساختمانی تحکیم بنیان،مدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله سوار و پارس آباد،مجری پروژه های عمرانی شهرداری های استان اردبیل،مجری پروژه های راه سازی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل،حسابدار شرکت ماسه شویی آراز قوم ارس و کارخانه تولید آسفالت مهرآوران،عضو هیئت امنای مسجد امام حسین(ع) و عضو علی البدل انتخابات پنجمین دوره شورای شهر اصلاندوز است.

به گزارش ارس تبار،علی ایمانی،حبیب محمد رحیمی،کریم ندائی،حسین ستارزاده،مرحوم موسی غفاریان،جابر طهماسبی،خدابخش علیزاده و سعید قادری به ترتیب هشت شهردار اصلاندوز از اول تاسیس بودند که شهروز مهرآوران بعنوان نهمین شهردار این شهر فردا در کرسی شهرداری اصلاندوز خواهد نشست.

اخبار و تصاویر مراسم تودیع و معارفه شهرداران اصلاندوز بصورت زنده از سایت و کانال ارس تبار منتشر می شود.

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

با سلام انتخاب شایسته جنابعالی را به سمت شهرداری تبریک عرض مینمایم.

بسمه تعالی جناب آقای مهندس حاج شهروز مهرآوران فرزند صدیق و ولایتمدار مغان انتصاب بجا و شایسته جنابعالی را به عنوان شهردار اصلاندوز از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض نموده و سرافرازی و سربلندی حضرتعالی را در راه خدمتگذاری به مردم شریف بزرگوار اصلاندوز را از خداوند منان مسئلت دارم. با تقدیم احترام عبداله امدادی گبلو

جناب آقای حاج شهروز مهرآوران انتخاب بجاوشایسته جنابعالی رابعنوان شهرداراصلاندوزازصمیم قلب تبریک وتهنیت عرض می نمایم امیدوارم موفق باشین

جناب آقای حاج شهروز مهرآوران انتخاب بجاوشایسته جنابعالی رابعنوان شهرداراصلاندوزازصمیم قلب تبریک وتهنیت عرض می نمایم امیدوارم موفق باشین

بسمه تعالی جناب آقای مهندس حاج شهروز مهرآوران فرزند صدیق و ولایتمدار مغان انتصاب بجا و شایسته جنابعالی را به عنوان شهردار اصلاندوز از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض نموده و سرافرازی و سربلندی حضرتعالی را در راه خدمتگذاری به مردم شریف بزرگوار اصلاندوز را از خداوند منان مسئلت دارم.

تبریک وتشکر از شورای محترم اصلاندوزباانتخاب بجا وشایسته برادر شهزاد مهرآوران برای شهرداری وهمچنین بردارشهزاد(شهروز)ازخداوند متعال آرزوی موفقیت وسربلندی درراستای آبادانی کردن شهر اصلاندوزبرایت خواستاریم(یاعلی)

انتخاب شایسته شما سمت شهرداراصلاندوز تبریک عرض مینمایم ارزوی توفیق وموفقیعت روز افزون شماروخواستارم

انتصاب حضرتعالی به سمت شهردار اصلاندوز مغان تبریک عرض مینمایم

جا دارد از زحمات برادر بزگوار جناب اقای علی بابازاده در دوران تصدی مدیریت شهری تقدیر تشکربعمل اید

از حسن انتخاب شما از فرزندان بومی این شهر تشکر مینمایم
ارسال نظر