آخرین اخبارکد مطلب: 26658
تاریخ انتشار: ج, 1396/10/08 - 22:35
فرمانده سپاه ناحیه عشایری با اشاره به برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی گفت:این مراسم فردا شنبه ساعت 11 قبل از ظهر در مسجد جامع اصلاندوز برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،سرهنگ "حسین حسین زاده"شامگاه امروز جمعه در نشست روشنگری فصلی پایگاه شهید امیرنیا بودجه ضمن گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی و هفته بصیرت با بیان اینکه 9 دی روز بصیرت و تجدید میثاق دوباره ملت ایران با مقام معظم رهبری است، به تبیین رویدادها و اتفاقات فتنه 88 پرداخت.

وی حماسه 9 دی سال 88 را سومین انقلاب ملت ایران اسلامی دانست و افزود:تدابیر و مدیریت هوشمندانه مقام معظم رهبری مهمترین عاملی بود که مردم را به خودشان آورد تا با یک حرکت انقلابی فتنه را سر جایش خفه کنند.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری حماسه ۹ دی را نماد عزت و بصیرت ملت ایران دانست و گفت: همه مردم ایران تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند.

سرهنگ حسین زاده هدف از برگزاری نشست روشنگری 9 دی را بصیرت افزایی و روشنگری در خصوص ابعاد مختلف فتنه 88 و حضور آگاهانه مردم در 9 دی ماه عنوان کرد و افزود: این روز،روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است که حجت را بر همگان تمام کرد و باید این روز همیشه در افکار مردم مانگار بماند.

وی افزود:مردم غیور و آگاه ایران اسلامی هنگامی که حضور دشمن را در هتک حرمت عزاداری امام حسین(ع) احساس کردند، به سیل خروشانی تبدیل شدند و همه توطئه های دشمنان را با حضور میلیونی خود در خیابان ها خنثی ساختند.

فرمانده ناحیه عشایری با اشاره به برگزاری گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی گفت:ملت ایران هر سال علاوه بر گرامیداشت و برگزاری مراسم ها و آیین هایی ویژه حماسه نهم دی، با ولایت فقیه و مقام معظم رهبری تجدید میثاق می کنند که این مراسم فردا شنبه ساعت 11  قبل از ظهر در مسجد جامع اصلاندوز برگزار می شود.

به گزارش ارس تبار،در آستانه سالروز حماسه 9 دی نشست روشنگری فصلی حوزه بعثت پایگاه شهید امیرنیا روستای بودجه با سخنرانی سرهنگ حسین حسین زاده فرمانده سپاه ناحیه عشایری با حضور فرمانده حوزه بعثت،بسیجیان و اهالی در مسجد این روستا برگزار شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر