آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 26626
تاریخ انتشار: ي, 1396/10/03 - 15:58
"اسماعیل حیدری" از هنرمندان آذربایجانی که در زمینه #طنز و #استندآپ مهارت خاصی داشت صبح امروز در سن ۶۸ سالگی در کرج درگذشت.

به گزارش ارس تبار به نقل از تابناک ، "اسماعیل حیدری" از هنرمندان آذربایجانی که در زمینه #طنز و #استندآپ مهارت خاصی داشت صبح امروز در سن ۶۸ سالگی در کرج درگذشت.

 داوود سهرابی خواهر زاده مرحوم حیدری در با تایید این خبر افزود: مرحوم دایی بنده دیروز از مراغه به کرج رفته بود که با افت_قند مواجه می شود و به دنبال حضور اورژانس به مدت نیم ساعت احیا و سپس فوت می کند.

 وی با بیان اینکه آن مرحوم دچار بیماری دیابت_قند بود اظهار داشت: در سال های اخیر به دلیل گرفتگی عروق دو پای مرحوم از زانو به پایین قطع شده بود.

 سهرابی با بیان اینکه وصیت ان مرحوم خاکسپاری در زادگاهش آذربایجان است، اظهار داشت: با توجه به اینکه مرحوم حیدری سال ها در کرج به سر می برد اعضای خانواده اش هم در آن شهر زندگی می کنند ولی تمام تلاش مان را خواهیم کرد تا پیکر آن مرحوم را به #تبریز بیاوریم تا مراسمی در خور شأن ایشان برگزار شود.

این گزارش حاکی است، مرحوم اسماعیل حیدری مراغه‌ای (زادهٔ ۱۳۲۸ در مراغه) طنزپرداز اهل مراغه است که به اجرای خاطره گویی و استندآپ کمدی می‌پردازد. اجراهای وی معمولاً به زبان ترکی هستند. شغل اصلی او در ابتدا، رانندگی کامیون و اتوبوس بود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر