آخرین اخبارکد مطلب: 26515
تاریخ انتشار: چ, 1396/09/15 - 10:37
استاندار اردبیل در شب میلاد پیامبر اسلام خبر تصویب بودجه ۱۰۰ میلیارد تومانی برای پروژه راه‌آهن اردبیل را به عنوان عیدی به مردم شریف استان تقدیم کرد.

به گزارش ارس تبار به نقل از خبرگزاری فارس، امشب  و در شب میلاد پیامبر اسلام استاندار اردبیل خبر تصویب بودجه ۱۰۰ میلیارد تومانی برای پروژه راه‌آهن اردبیل را به عنوان عیدی به مردم شریف استان تقدیم کرد.

در متن پیام استاندار چنین آمده است: «درایام هفته وحدت و در شب ولادت موفورالسرور پیامبراعظم(ص) و میلاد امام صادق(ع) ضمن عرض تبریک و تهنیت به مردم شریف و بزرگوار استان اردبیل به استحضار می رساند با توجه به پیگیری‌های بعمل آمده و هماهنگی‌های صورت گرفته جهت تأمین اعتبار اجرای پروژه راه آهن اردبیل مفتخرم به عنوان خادم مردم استان اردبیل اعلام نمایم با حمایت ویژه آیت‌الله عاملی نماینده محترم ولی فقیه در استان و همراهی نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی علاوه بر تخصیص ۱۰۰‎٪ اعتبار سال جاری مبلغ ۱۰۰ میلیاردتومان به عنوان مازاد اعتبار برای تهیه مصالح اجرای ابنیه و تونل‌های مسیر درسال ۱۳۹۶ تأمین گردید...».

در بخش دیگری از این پیام اشاره شد: «...مقرر گردید  برنامه زمانبندی اصلاحی پروژه برای اتمام حداکثر ظرف سه سال ارائه گردد وبنا به مراتب با دعای خیر مردم استان و در جهت تحقق وعده ریاست محترم جمهوری و با پیش‌بینی اعتبار کافی از محل ردیف‌ها و تبصره‌های بودجه و سایر منابع برای سالهای بعد حداکثر ظرف سه سال آینده پروژه راه آهن اردبیل به عنوان اصلی‌ترین مطالبه مردم به بهره‌برداری رسیده و به مردم استان اردبیل تقدیم خواهد شد و به فضل پروردگار متعال هیچگونه نگرانی برای انجام پروژه وجودندارد».

به گزارش خبرنگار فارس در اردبیل، با تصویب این اعتبار در مقطع کنونی قدم اول برای اتمام پروژه راه‌آهن اردبیل تا سه سال آینده محکم‌تر برداشته شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر