آخرین اخبارکد مطلب: 26499
تاریخ انتشار: ي, 1396/09/12 - 22:59
بخشدار اصلاندوز گفت:یکی از نقاط قوت برنانه ششم،توسعه روستایی است که بستر مناسبی را برای تخصیص اعتبارات عمرانی به روستاها فراهم کرده است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،"سید عباس مینایی" امروز در بازدید از پروژه در حال احداث پلهای کوچک روستایی در روستاهای طاهر آباد و گوزلی اصلاندوز گفت:این پل های کوچک بنا به درخواست اهالی جهت عبور و مرور مردم و احشام به مراتع بالا دست روستاهای مذکور و با توجه به قول مساعد در بازدید های قبلی به مرحله اجرا در آمده اند.

وی همچنین از احداث راه روستایی و قشلاقات مسیر قنبرلوی علیا به طول ۱۳ کیلومتر که علاوه بر بخش اصلاندوز چندین روستا و قشلاقات بخش انگوت و جعفر آباد را پوشش می دهد ،بازدید فنی داشته و مشخصات فنی پروژه از جمله عرض راه ،نوع مصالح مصرفی،تسطیح و کمپکت مصالح را در راه روستایی مذکور با حساسیت خاصی بررسی و توصیه های لازم را به ناظر و پیمانکار پروژه ارائه داد.

بخشدار اصلاندوز ضمن اشاره به دستورات دکتر صمدی فرماندار شهرستان پارساباد در خصوص بالابردن کیفیت اجرای پروژه های روستایی،از توجه ایشان و تخصیص اعتبارات مناسب برای پروژه های روستایی بخش اصلاندوز تشکر کرد.

مینایی در این بازدید عنوان کرد که یکی از نقاط قوت برنامه ششم توسعه، توسعه روستایی است که بستر مناسبی را برای تخصیص اعتبارات عمرانی به روستاها فراهم کرده است.

گفتنی است،بخشدار اصلاندوز چندی پیش در روستای قنبرلوی علیا شخصا بازدید و قول احداث راه روستایی را به اهالی داده بودند.که با عملیاتی شدن وعده دولت ،اهالی روستاهای مسیر عملگرا بودن بخشدار و دولت را مورد قدردانی قرار دادند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر