آخرین اخبارکد مطلب: 26498
تاریخ انتشار: ي, 1396/09/12 - 20:05
با حضور فرماندار و معاون امور شهری و شوراهای اسلامی استاندار، شهردار اسلام‌آباد مغان معرفی شد.

به گزارش ارس تبار  ظهر امروز با حضور فرماندار پارس‌آباد، معاون مدیرکل امورشهری و شوراهای اسلامی استانداری، بخشدار اسلام‌آباد و جمعی از مسؤولان و معتمدان و شورای اسلامی‌شهر اسلام‌آباد، ضمن تقدیر از زحمات شهردار پیشین و نیز سرپرست شهرداری، جعفر اطاعتی به عنوان شهردار اسلام‌آباد معرفی شد.

 دراین مراسم  فرماندار پارس‌آباد با ذکر پتانسیل‌های موجود، با تأکید بر کاهش وابستگی شهرداری‌ها به اعتبارات دولتی، خواستار توسعه شهر با جذب سرمایه‌گذاری و جلب مشارکت شهروندان شد.

صمدی افزود: اسلام‌آباد با توجه به قرار گرفتن در مسیر ترانزیتی موقعیت جغرافیاییخوبی دارد و به دلیل برخورداری از استعداد گردشگری می‌تواند در صورت آماده بودن زیرساخت‌ها به یکی از شهرهای گردشگرپذیر منطقه تبدیل شود.

در این مراسم معاون مدیرکل امورشهری و شوراهای اسلامی استانداری نیز از کمک 900 میلیونی دولت به شهرداری اسلام‌آباد خبر داد و تصریح کرد: متأسفانه درآمد شهرداری اسلام‌آباد نسبت به بودجه‌ای که دولت در اختیار این شهرداری قرار داده، بسیار کم است که امیدواریم شهردار جدید نسبت به درآمدزایی برای شهر تلاش بیشتری داشته باشد.

لاهوتی‌فر ادامه داد: همچنین از شهردار جدید اسلام‌آباد انتظار می‌رود به دلیل اینکه استان اردبیل در پهنه زلزله قرار گرفته است در بحث ساخت و ساز به رعایت اصول مهندسی اهمیت مضاعفی معطوف دارد.

گفتنی است، در حاشیه این مراسم ساختمان جدید شهرداری اسلام‌آباد نیز افتتاح شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر