آخرین اخبارکد مطلب: 26489
تاریخ انتشار: ج, 1396/09/10 - 14:57
امام جمعه اصلاندوز از حضور نیافتن نماینده مردم شهرستانهای پارس آباد‌ و بیله سوار در منطقه اصلاندوز و رسیدگی نکردن به مشکلات مردم و منطقه بشدت انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین "عظیم اسدزاده" در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهر با اشاره به شکست داعش در عراق و سوریه از مدیریت و شجاعت های مقام معظم رهبری و دلاوری های رزمندگان سپاه و بسیج و سردار سلیمانی در شکست این شجره خبیثه قدردانی کرد.

وی افزود:شکست داعش،شکست مفتضحانه استکبار،اسراییل،انگلیس و سایر تشکل هایی که این تروریستها را ساخته بودند تا به منفعت خود برسند است.

امام جمعه اصلاندوز در ادامه با اشاره به میلاد حضرت نبی اکرم(ص) و آغاز هفته وحدت بر لزوم اتحاد و یکپارچگی مسلمین در مقابل توطئه های دشمنان تاکید کرد و گفت:دشمنان از راههای مختلف از جمله شبکه های ماهواره ای بدنبال تخریب مسلمانان و ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی هستند لذا وحدت و یکپارچگی مسلمانان باعث خنثی شدن نقشه های شوم دشمنان است در غیر اینصورت دشمن نفوذ خواهد کرد.

حجت الاسلام اسدزاده در ادامه با اشاره به روز مجلس و سالروز شهادت آیت الله سیدحسن مدرس گفت:نمایندگان مجلس باید مانند مدرس باشند اما کدامیک از نماینده های ما مثل این شهید گرانقدر هستند؟!

وی با اشاره به خصوصیات یک نماینده موفق،از حضور نیافتن نماینده مردم شهرستانهای پارس آباد‌ و بیله سوار در اصلاندوز و رسیدگی نکردن به مشکلات منطقه بشدت انتقاد کرد.

امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه نماینده باید در رسیدگی به مشکلات مردم و منطقه بسیار تلاش کند گفت:مجلس برای نشستن در هوای گرم نیست بلکه محل قانون گذاری و مطرح کردن و رسیدگی به مشکلات مردم حوزه انتخابیه خود است.

حجت الاسلام اسدزاده افزود:چندین مشکل اساسی داریم که متاسفانه نمایندگان تنها در ایام تبلیغات انتخاباتی به آن می پردازند در حالیکه پس از انتخاب شدن به کلی فراموش می کنند که مشکلی هم در منطقه هست.

وی همچنین در خطبه اول به صفات مومنان و اهمیت امانتداری در بین مردم و جامعه اشاره کرد و به آثار و برکات امانتداری در قرآن و اسلام پرداخت.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر