آخرین اخبارکد مطلب: 26466
تاریخ انتشار: ي, 1396/09/05 - 17:12
فرمانده تیپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اشاره به ویژگی های بسیج گفت:بصیرت و ولایتمداری از مهمترین شاخصه‌های بسیج است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،سرهنگ"غلامحسین محمدی اصل" امروز در اجتماع بسیجیان اصلاندوز ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر کشورمان با بیان اینکه شهدا اقتدار و استقلال ماست و اسلاممان را زنده نگهداشته اند افزود:شهادت معامله دوجانبه،بی دغدغه و جاودانه با پروردگار عالم است.

وی با اشاره به رشادتها و ایثارگریهای شهدای نظام افزود:اگر امروز بیش از 233 هزارشهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران شده است قطعا این نظام را بیمه کرده اند.

فرمانده تیپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اظهار کرد:رزمندگان و شهدا در طول هشت سال دفاع مقدس به رهبری لبیک گفتند و در مقابل رژیم بعثی عراق ایستادگی کردند و به یاری و پشتیبانی امت اسلامی نگذاشتند یک وجب از خاک کشورمان در اختیار دشمن قرار گیرد.

محمدی با گرامیداشت 5 آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین گفت:بسیج نماد بصیرت،شهامت،ایثار،فداکاری،از جان گذشتگی،ایمان عاشقانه و ایمان عمیق است که همیشه درخشان مانده اند.

وی با اشاره به بصیرت بسیجیان در مقابله با توطئه های دشمنان گفت:بصیرت و ولایمتداری بسیجیان در فتنه 88 و در 9 دی باعث خنثی شدن نقشه های دشمنان شد و در تمام صحنه های نظام آماده فداکاری و جانفشانی هستند.

فرمانده تیپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با تبریک پیروزی جبهه مقاومت بر داعش در سوریه و عراق از دلاوریهای سردار قاسم سلیمانی در سوریه و عراق در شکست داعش قدردانی کرد و گفت:رزمندگان تیپ 37 سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل این افتخار را دارد در مناطق صعب العبور و کوهستانی شمالغرب کشور برای امینت و آسایش کشورمان در نقظه صفر مرزی جانانه تلاش و امنیت را در کشور ایجاد می کنند.

وی افزود:این نعمت امنیت در سایه رهبر معظم و مقتدر،سربازان،مرزبانان غیور،سبزپوشان ولایت و بسیجیان دلاور بوحود آمده است.

محمدی اصل با بیان اینکه رزمندگان تیپ 37 سپاه حضرت عباس (ع) در دفاع از حرمین جانانه دفاع می کنند افزود:ما رزمندگان و بسیجیان با لبیک گویی به فرمان مقام معظم رهبری در هر جا لازم باشد در آنجا حضور خواهیم یافت.

فرمانده تیپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با تشکر از مسئولان،جوانان غیور و آحاد مختلف مردم شهر مرزی اصلاندوز به جهت حضور پرشکوه در برنامه های بسیج و سپاه گفت:در راستای زنده نگهداشتن شهدا و ارج نهادن به مقام شامخ شهدای نظام بخصوص شهدای مدافع حرم امروز وظیفه سنگینی داریم،چرا که فراموشی شهدا و خانواده های شهدا خیانت به کشور است.

وی با بیان اینکه همه ما مدیون رزمندگان دفاع مقدس و شهدا هستیم و جایگاه و مقام آنها را باید ارج نهاده و فرهنگ ایثار و فدارکاری را در جامعه ترویج داد گفت:هشت سال دفاع مقدس سند افتخار مردم ایران و پدران و مادران شهداست و تا ابد زنده خواهد ماند.

سرهنگ حسین حسین زاده فرمانده سپاه ناحیه عشایری در آغاز این مراسم ضمن خیرمقدم گویی به مسئولان و بسیجیان بخصوص سرهنگ محمدی فرمانده تیپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه اگر امروز در امنیت و آسایش در این نقطه صفر مرزی اصلاندوز زندگی می کنیم مرهون رزمندگان تیپ 37 سپاه حضرت عباس استان اردبیل در نقطه صفر مرزی شمالغرب کشور هستیم که برای ایجاد امنیت پایدار مشغول خدمت رسانی و حراست از کشورمان هستند.

وی با بیان اینکه بسیجیان عشایری شهر مرزی اصلاندوز در تمامی برنامه های بسیج پیش قدم هستند افزود:امروز تمام آحاد مردم به دعوت سپاه ناحیه عشایری لبیک گفتند و در این مراسم حضور یافتند. که لازم است در راستای خدمت رسانی بی منت به  مردم و محرومیت زدایی بسیار تلاش کنیم.

حسین زاده از مسئولان و نهادها که شبانه روزی با سپاه ناحیه عشایری در برنامه های بسیج همکاری و مشارکت داشته اند قدردانی کرد.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری از آغاز عملیات گشت محله محور برای ایجاد امنیت پایدار در منطقه از امروز خبر داد و با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد شاخصه های بسیج ،هفته بسیج و سالروز تشکیل بسیج مستضعفین را تبریک گفت.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر