آخرین اخبارکد مطلب: 26426
تاریخ انتشار: د, 1396/08/29 - 17:34
فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز از ارسال نخستین محموله کمک‌های داوطلبانه مردم شهرستان برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه خبر داد.

سرهنگ "حسین حسین زاده" عصر امروز در گفت و گو با خبرنگار ارس تبار با اعلام این خبر گفت:در راستای عمل به پیام مقام معظم رهبری در خصوص کمک رسانی تمام آحاد ملت غیور و نوعدوست ایران اسلامی به زلزله زدگان استان کرمانشاه،سپاه ناحیه عشایری و بسیج سازندگی سپاه با همکاری کمیته امداد امام (ره) اصلاندوز اقدام به جمع آوری کمکهای مردمی در روستاها،قشلاقات و سطح شهر اصلاندوز از طریق حوزه های بسیج و همچنین پایگاههای کمیته امداد کرده است.

وی افزود:در این زمینه در چند روز اخیر تا به امروز تعداد 102 تخته تشک،20 تخته روفرشی،407 تخته لحاف،321 تخته بالش،308 تخته پتو،دو وانت نیسان انواع لباس،کفش،خوراکی،دارویی و آب معدنی و تعداد 15 تخته فرش از مردم شهرستان جمع آوری شد.

فرمانده سپاه اصلاندوز با تاکید بر تداوم جمع آوری کمکهای مردمی گفت:سیل کمکها همچنان ادامه دارد و بدین منظور پایگاهها و حوزه های بسیج و نیز کمیته امداد شبانه روزی در حال جمع آوری کمکهای مردمی هستند.

حسین زاده در پایان از حس نوعدوستانه مردم شریف و عشایر سلحشور و غیرتمند اصلاندوز مغان در کمک به مردم زلزله زده شمال غرب کشور تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ارس تبار،نخستین محموله کمکهای مردمی اصلاندوز امروز با حضور فرمانده ناحیه عشایری و رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) اصلاندوز به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه  ارسال شد.

ارسال نظر