آخرین اخبارکد مطلب: 26412
تاریخ انتشار: ج, 1396/08/26 - 17:35
امام جمعه اصلاندوزگفت:کمک به زلزله زدگان یک وظیفه دینی و انسانی محسوب می شود و مردم باید به یاری و کمک زلزله زدگان استان کرمانشاه بشتابند .

به گزارش خبرنگار ارس تبار حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده امام جمعه اصلاندوز در خطبه های نماز جمعه این هفته به بیان شخصیت و زندگانی حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام پرداخت و از همگان خواست سیره و روش ائمه اطهار علیهم السلام را نمونه الگو و سرمش خود قرار دهند.
وی با تسلیت به بازماندگان حادثه زلزله کرمانشاه و اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب در پی این حادثه گفت:جا دارد از کلیه زحمت کشان، مسئولان و نهادهای نظامی و انتظامی و بسیج به خاطر کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه قدردانی کنیم.
امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه دشمنان و رسانه های غربی و استکبار در شبکه های اجتماعی و ماهواره طور دیگری حادثه زلزله کرمانشاه را مورد بازتاب قرار می دهند که لازمه خنثی سازی توطئه های دشمنان انعکاس اخبار توسط رسانه های کشور است که باید بشکل صحیح این رویداد را پوشش دهند.
حجت الاسلام اسدزاده به زلزله اخیر در اصلاندوز اشاره کرد و گفت:این زلزله به لطف خداوند به خیر گذشت لذا لازم است همه مردم مغان شکرگذار عنایت خداوند شوند.
وی بااشاره به کمک رسانی به زلزله زدگان  کرمانشاه و با قدردانی از سپاه ناحیه عشایری،هلال احمر و کمیته امداد از مردم و عشایر غیور منطقه  خواست جهت کمک به مردم کرمانشاه هر چه سریعتر به پایگاههای جمع آوری مستقر در شهر و روستاها اقدام کنند.
امام جمعه اصلاندوز در ادامه به آغاز هفته بسیج اشاره کرد و گفت:بسیج سفره بزرگ برای اسلام و مسلمین هست و هفته بسیج یادآور رشادتها و شجاعت های رزمندگان اسلام درهشت سال دفاع مقدس بوده و نماد حضور مقتدرانه در عرصه های مختلف کشور از جمله سازندگی است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر