سایتهای ادارات

بخشداری اصلاندوز

 آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 26371
تاریخ انتشار: ش, 1396/08/20 - 13:05
امام جمعه اردبیل در بازدید از مجتمع فولاد سپهر سبلان گفت: صدا و سیما و رسانه‌ها باید در اطلاع‌رسانی و معرفی واحدهای تولیدی موفق که توانسته‌اند اشتغال صدها نفر از جوانان این استان را فراهم آورند تلاش بیشتری داشته باشند.

به گزارش ارس تبار،آیت‌الله سید حسن عاملی ظهر امروز در جریان بازدید از مجتمع فولاد سپهر سبلان اردبیل به همراه استاندار اردبیل اظهار کرد: صدا و سیما و رسانه‌ها باید در اطلاع رسانی و معرفی واحدهای تولیدی موفق که توانسته‌اند اشتغال صدها نفر از جوانان این استان را فراهم آورند تلاش بیشتری داشته باشند.

وی گفت: کسانی که  زمینه اشتغال و تامین روزی حلال فرزندان این مرز و بوم را فراهم آوردند بزرگترین کار حسنه را انجام داده‌اند و موجبات رضایت پروردگار را کسب کرده‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل تصریح کرد: با حضور استاندار کار بلد، صاحب ریسک و دارای توانمندی و آشنا به  استان‌، حتما در آینده نزدیک شاهد رشد و شکوفائی در استان خواهیم بود.

آیت‌الله عاملی افزود: از تلاش استاندار محترم قدردانی می‌کنم و در هر مرحله از پیگیری مشکلات واحدهای تولیدی اگر لازم باشد آماده هستم شخصا وارد عمل شوم .

وی ضمن تحسین اقدام کریم انصاری فرد بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در سرمایه‌گذاری فاز 2 کارخانه فولاد نورد اردبیل بیان کرد: از فرزندان استان که صاحب ثروت و سرمایه هستند بخصوص آقای علی دائی نیز  انتظار داریم اقدام مشابه در جهت رونق تولید استان و اشتغال زائی جوانان بیکار استان انجام دهند.

اکبر بهنام‌جو استاندار اردبیل عنوان کرد: اشتغال و حل مشکلات واحدهای تولیدی اولویت اصلی و محور همه برنامه‌های استان خواهد بود و امیدواریم به پشتوانه نماینده ولی فقیه در استان بتوانیم مشکلات اشتغال استان را حل کنیم.

وی گفت: در چند روز اخیر مشکل زمین واحد بزرگ اتوبوس‌سازی استان مرتفع شد و امیدواریم با پیگیری‌های به عمل آمده تسهیلات بانکی این واحد اشتغال زائی و واحدهای مشابه نیز حل شود.

مدیر مجتمع فولاد سپهر سبلان اردبیل نیز با بیان گزارشی از فعالیت این واحد تولیدی ادامه داد: مجتمع فولاد اردبیل با حمایت مالی بنیاد برکت، در حال حاضر با ظرفیت تولید روزانه 300 تن شمش آهن و با اشتغال‌زائی 247 نفر در حال وفعالیت است و حقوق و مزایا و بیمه کارگران این مجتمع به روز، منظم و طبق قانون کار پرداخت می‌شود.

انصاری فرد افزود: در صورت تامین برق مورد نیاز اشتغال‌زائی این واحد به تعداد 60 نفر و تولید شمش آهن تا 30 درصد افزایش خواهد یافت.

وی از اجرای طرح توسعه مجتمع فولاد اردبیل با سرمایه گذاری کریم انصاری فرد بازیکن تیم ملی فوتبال در فاز دوم مجتمع فولاد سپهر اردبیل با نام فولاد نورد خبر داد و گفت:در این واحد نیز که تیر آهن تولید خواهد شد 300 نفر مشغول به کار می شوند.

مدیر مجتمع فولاد سپهر سبلان اردبیل ابراز امیدواری کرد در صورت تامین برق مورد نیاز و تسهیلات بانکی ، کارخانه فولاد نورد اردبیل تا 18 ماه آینده راه اندازی و به بهره برداری برسد.

منبع:فارس

انتهای پیام/

 

ارسال نظر