آخرین اخبارکد مطلب: 26361
تاریخ انتشار: ج, 1396/08/19 - 20:45
به همت پایگاه بسیج شهید باکری اصلاندوز
اجرای طرح"یک حلقه یک شهید" در منزل شهید حمداله نعمتی+تصاویر
با حضور امام جمعه اصلاندوز و فرمانده سپاه ناحیه عشایری طرح"یک حلقه یک شهید" در منزل شهید حمداله نعمتی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،شامگاه امروز جمعه با حضور امام جمعه اصلاندوز،فرمانده سپاه ناحیه عشایری،ایثارگران و بسیجیان حلقات صالحین به همت پایگاه شهید باکری از حوزه بعثت ناحیه عشایری طرح"یک حلقه یک شهید" در منزل خانواده شهید حمداله نعمتی برگزار شد.

غلام رسولیان فرمانده حوزه بعثت ناحبه عشایری در آغاز این برنامه به تشریح اهداف برگزاری طرح یک حلقه یک شهید و نحوه اجرای آن پرداخت.

رضا اسدنژاد سرگروه صالحین و فرمانده پایگاه شهید باکری نیز در مورد فعالتیها و عملکرد حلقات صالحین پایگاه شهید باکری مطالبی را ارائه کرد.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا امنیت و آسایش امروز را در سایه خون شهدا دانست و سند نظام جمهوری اسلامی ایران را خون شهدا عنوان کرد.

وی گفت:بر ما وظیفه است نسبت به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامی و زنده نگهداشتن ایثارگری های رزمندگان و شهدا بسیار تلاش کنیم.

در ادامه این مراسم عباس نعمتی برادر شهید و اسماعیل غفاریان همرزم شهید خاطراتی از دوران زندگی آن شهید والامقام دوران دفاع مقدس ارائه داد.

اهدای هدیه به خانواده شهید از دیگر برنامه طرح یک حلقه یک شهید پایگاه بسیج شهید باکری سپاه ناحیه عشایری بود.

شهید حمداله نعمتی متولد پانزده اردیبهشت ماه سال 1347 در دهم اردیبهشت ماه 1365 در منطقه فاو بر اثر اصابت ترکش به سر و سینه به شهادت رسید.

گفتنی است،از سوی حوزه بعثت ناحیه عشایری اصلاندوز طرح یک حلقه یک شهید در منازل شهدا با اذن خانواده های شهدای گرانقدر برگزار می شود.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر