آخرین اخبارکد مطلب: 26221
تاریخ انتشار: ي, 1396/07/23 - 21:54
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی، خدمت در سنگر مرزبانی را افتخاری بزرگ برای تمامی مرزبانان کشور دانست و افزود: مشکل خاصی در در مرز مشترک ایران با جمهوری آذربایجان مشاهده نشده است.

به گزارش ارس تبار،سردار قاسم رضایی، عصر امروز در دیدار با مرزبانان استان اردبیل اظهار کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران زیر نظر ولایت فقیه تمام تلاش خود را برای برقراری امنیت و آرامش هموطنانمان انجام می‌دهند و خوشبختانه با الگوگیری از فداکاری و ایثارگری‌های زمندگان دفاع مقدس در رسیدن به اهداف خود موفق و سربلند بیرون آمده‌اند.  وی با اشاره به وظایف خطیر مرزبانان در خدمتگذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی، افزود: خدمت در سنگر مرزبانی به عنوان یک افتخار بزرگ برای تمامی مرزبانان کشور محسوب می‌شود و فعالان در این عرصه با تمام عشق و علاقه خود در حال پاسداری از مرزهای کشور هستند.
  فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی ادامه داد: برقراری تعامل با نهادهای دولتی در ایجاد امنیت و ثبات در مرزهای کشور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و مرزبانان استان اردبیل نیز با تمام قدرت در حال تأمین امنیت و عمل به وظایف میدانی خود هستند.
رضایی مرزبانی را به عنوان یک وظیفه خطیر که همراه با فداکاری و جان‌فشانی سربازان ولایت است، توصیف کرد و افزود: مرزبانان با الگوگیری از رزمندگان 8 سال جنگ تحمیلی با تمام جان و دل در راستای حراست از مرزهای کشور در حال رقم زدن افتخار بزرگی برای کشور هستند.
وی به 8 هزار و 700 کیلومتر مرز مشترک جمهوری اسلامی ایران با کشورهای همسایه اشاره کرد و گفت: تعامل مناسب با دستگاه‌های مرتبط امنیتی و نظامی، ایثارگری و دستگیری از یکدیگر به همراه بهره‌گیری از تجارب لازم زمینه پیشبرد اهداف سازمانی و دستیابی به برنامه‌ها و دستورات ابلاغی را در مرزبانی کشور فراهم خواهد کرد.
 فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی در خصوص مرز مشترک کشور با جمهوری آذربایجان تصریح کرد:  با برقراری همکاری و تعامل لازم در مرز مشترک ایران با جمهوری آذربایجان مشکل خاصی گزارش نشده و امنیت و ثبات منطقه با وجود بی‌ثباتی و ناامنی کشورهای همسایه ستودنی است./فارس

انتهای پیام/

 

ارسال نظر