آخرین اخبارکد مطلب: 26220
تاریخ انتشار: ي, 1396/07/23 - 16:25
فرهنگیان و دانش آموزان اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز به دنبال اظهارات سخیف و نسنجیده رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش ارس تبار،متن بیانیه بدین شرح صادر شد...

به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سپاه پاسداران انقلاب اسلامى، مجموعه‌‏اى است که وجودش امروز براى کشور و ملت ایران و همه هدفهاى والایى که این ملت براى خودش ترسیم کرده است، ضرورى و لازم است. سپاه پاسداران انقلاب اسلامى فقط براى یک مجموعه نظامى نیست. سپاه پاسداران انقلاب اسلامى براى دفاع از انقلاب، تمامیّت انقلاب و هدفهاى انقلاب و براى مقابله با دشمنان انقلاب به وجود آمده است. انقلاب هرچه دشمن دارد و دشمنى دارند، به‏‌طور طبیعى در مقابل سپاه پاسداران صف بسته‌‏اند و حضور دارند، چون پاسدارِ انقلاب است.

فرهنگیان و دانش آموزان اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز ضمن محکوم کردن سخنان سخیف و بی‌پایه رییس جمهور و مقامات آمریکایی در خصوص مردم ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که بار دیگر ضعف و ترس آنان را از قدرت ملت شریف ایران و موفقیت‌های نهاد انقلابی سپاه پاسداران را آشکار ساخت تأکید می‌کند بدون تردید این نهاد انقلابی با روحیه ایثار، شهادت و رشادت در برابر دشمنان در صیانت و پاسداری از این مرزوبوم و هرگونه اقدام شیطانی پیروز و سربلند خواهد بود و اینگونه تهدیدات پوشالی، ایمان و اراده مردم و پاسداران متدین، مخلص و متعهد انقلاب اسلامی را در مبارزه با دشمنان و شکست توطئه‌های آنان بیش از گذشته تقویت خواهد نمود.

فرهنگیان و دانش آموزان منطقه اصلاندوز اعلام می دارند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز عزیزتر و پرتوان‌تر از هر زمان دیگری رویاهای دست نیافتنی مستکبرین آمریکایی و حامیان آنها را آشفته ساخته و با رهبری هوشمندانه فرمانده کل قوا حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) همه توطئه‌ها را خنثی و بی‌اثر خواهد نمود و خوشبختانه دشمنان ملت ایران گوشه‌هایی از توانایی‌های سپاه در مبارزه با گروه‌های تکفیری صهیونیستی و یا حفاظت از حریم میهن اسلامی در خلیج‌فارس (و همیشه و تا ابد فارس) را مشاهده کرده‌اند.

فرهنگیان و دانش آموزان در نهایت با صدور این بیانیه ضمن تقدیر و تشکر از سخنان هوشمندانه و کوبنده رییس جمهور ایران اسلامی، توهین به سپاه پاسداران را توهین به همه مردم و کلیت نظام مقدس جمهوری اسلامی دانستند و بر اتحاد و یکپارچگی همه ملت ایران تاکید دارند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر