آخرین اخبارکد مطلب: 26208
تاریخ انتشار: ج, 1396/07/21 - 16:23
امام جمعه اصلاندوز با اشاره به تحریم سپاه از سوی آمریکا گفت:آمریکا از شجاعت و عظمت سپاه در هراس است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز با اشاره به اظهارات اخیر ترامپ رئیس جمهور آمریکا در مورد سپاه گفت:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان‌دهنده اقتدار ایران است.

وی افزود:سپاه پاسداران مولود انقلاب اسلامی است که از زمان تاسیس تاکنون در کلیه عرصه های مختلف نظام کارنامه درخشان از خود برجای گذاشته است.

امام جمعه اصلاندوز سپاه را بازوی انقلاب اسلامی،ولایت،رهبری و امنیت برای نظام دانست و تصریح کرد:آمریکا از شجاعت و عظمت سپاه در هراس است و بدین منظور دست به تحریم این نیروی عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی می زند.

حجت الاسلام اسدزاده با اشاره به نقش موثر سپاه در دفع آفات داعش در منطقه عراق و سوریه افزود:حضور سپاه و فاطمیون در سوریه،لبنان و عراق باعث شده داعش آخرین عمر خود را سپری کند که امید است تروریستهای تکفیری داعش و النصره از بین بروند.

وی اظهار کرد:مگر می‌شود سپاهی را که همیشه همراه مردم بوده و از این کشور دفاع کرده است را در لیست تحریم ها قرار داد.

خطیب جمعه اصلاندوز در ادامه به عدم پایبندی آمریکا به برجام اشاره کرد و از رییس جمهور و دولتمردان خواست از منافع ملت ایران در مساله برجام دفاع کند.

وی با بیان اینکه بجز آمریکا اتحادیه اروپا پایبندی خود را به برجام اعلام کرده اند افزود:تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران نشانه عدم پایبندی به برجام است.

حجت السلام اسدزاده در ادامه با اشاره به شخصیت حضرت زینب(س)عبادت،ایثار،شجاعت و شهامت،تسلیم شدن در برابر رضای خداوند متعال،صبر و بردباری و عفت و پاکدامنی را از ویژگی های بارز حضرت زینب(س) عنوان کرد و از تمام زنان و دختران مسلمان خواست شیوه و روش زندگانی آن حضرت را نمونه و الگوی خود قرار دهند.

امام جمعه اصلاندوز با تسلیت 25 محرم سالروز شهادت امام سجاد(ع)، گفت: آن حضرت پس از واقعه کربلا توانست از طریق ابزار مهم دعا و با سخنرانی های کوبنده و روشنگرانه خود جامعه اسلامی را رهبری کند.

وی در پابان با اشاره به هفته پیوند اولیا و مربیان گفت:تربیت فقط در مدرسه نیست باید اولیا نیز در پرورش و تربیت فرزندان خود تلاش کنند و این هفته فرصت مناسبی است تا ارتباط اولیا و مربیان مدارس بیش از پیش تقویت شود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر