آخرین اخبارکد مطلب: 26191
تاریخ انتشار: ي, 1396/07/16 - 17:08
به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا،رییس و جمعی از کارشناسان آموزش و پرورش اصلاندوز با حضور در دفتر فرماندهان مرکز آموزشی شهید مدنی، گروهان مرزی و نیروی انتظامی این شهر دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،قدرت مهرآوران رییس آموزش و پرورش اصلاندوز پیش از ظهر امروز یکشنبه در این دیدار با تبریک هفته نیروی انتظامی از مجموعه نیروی انتظامی که در جهت حفظ امنیت و آرامش این منطقه تلاش می کنند تقدیر و تشکر کرد .

وی گفت: نیروی انتظامی و ماموران هنگ مرزی حافظان امنیت و آرامش و نیاز یک جامعه آرمانی  هستند و همه اندیشمندان اجتماعی برضرورت وجود چنین نیرویی درتمام جوامع بشری تاکید دارند.

رییس آموزش و پرورش اصلاندوز همچنین با اشاره به اینکه نیروی انتظامی با اقتدار در برابر اخلال گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه برریشه های ظلم و فساد می کوبد برای تلاشگران عرصه امنیت و حافظان مرزهای ایران اسلامی آرزوی سلامتی، پیروزی و سربلندی کرد.

در این دیدارها هریک از فرماندهان مرکز آموزشی شهید مدنی، گروهان مرزی و نیروی انتظامی اصلاندوز با تقدیر و تشکر از مجموعه آموزش و پرورش و ارائه گزارش عملکرد حوزه خود یکی از اهداف نیروی انتظامی را حفظ امنیت و آرامش جامعه و مبارزه با فساد دانسته و اظهار کردند:سربازان نظام اسلامی با  پیروی از فرامین رهبری مقتدر و با بیداری کامل حافظ خون شهدا بوده و در این راه از هیچ تلاشی فرو گذار نیستند.

 

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر