آخرین اخبارکد مطلب: 26167
تاریخ انتشار: ش, 1396/07/15 - 11:16
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:
شهرهای پارس‌آباد و اصلاندوز تحت پوشش نسل چهارم تلفن همراه قرار دارند
شهرهای پارس‌آباد و اصلاندوز تحت پوشش نسل چهارم تلفن همراه قرار دارند و امیدواریم تا پایان امسال شهرهای دیگر شهرستان نیز از این امکان بهره‌مند شوند.

به گزارش ارس تبار،بهروز رزمی در دیدار با امام جمعه شهرستان پارس‌آباد گفت:شهرهای پارس‌آباد و اصلاندوز تحت پوشش نسل چهارم تلفن همراه قرار دارند و امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان امسال شهرهای دیگر شهرستان نیز از این امکان بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به پروژه نصب یک هزار دستگاه ATM روستایی پست بانک در کشور و اختصاص 25 دستگاه از این تعداد به استان اردبیل گفت: از 25 دستگاه اختصاص یافته به روستاهای استان اردبیل، تعداد 3 دستگاه به روستاهای شهرستان پارس‌آباد تعلق یافته که در آینده نزدیک به بهره‌برداری خواهند رسید.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل با اشاره به مطالعات صورت گرفته و احصا مشکلات ارتباطی شهرستان پارس‌آباد و مشکلات رومینگ مرزی در منطقه افزود: خوشبختانه در این شهرستان به صورت جدی با مشکل رومینگ مرزی مواجه نیستیم و در این زمینه استانداردهای بین‌المللی رعایت شده است.

رزمی در مورد رفع مشکل رومینگ مرزی در مناطق برخوردار بیان کرد: با هماهنگی‌های به عمل آمده با فرمانداری شهرستان و صدا و سیمای مرکز اردبیل، برنامه‌هایی توسط اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برای فرهنگسازی و آموزش تنظیم دستی شبکه‌های تلفن همراه تهیه شده و آماده پخش است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل تصریح کرد: در آینده نزدیک با همکاری فرمانداری شهرستان نخستین نشست توسعه اشتغال و کسب و کار در حوزه ICT در شهرستان پارس‌آباد برگزار و رویکردها و زمینه‌های حمایتی وزارت در این حوزه بررسی خواهد شد.(تسنیم)

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه‌ها

نسل سوم همان 3G و نسل چهارم همان 4G همراه اول در شهر اصلاندوز خوب کار نمیکنه و فقط علامت نسل سوم و چهارم رو داره، ولی در دیگر شهرها که خیلی خوب و روان کار میکنه،لطفا مسئولین رسیدگی کنند.
ارسال نظر