آخرین اخبارکد مطلب: 26149
تاریخ انتشار: چ, 1396/07/12 - 09:16
پیرمرد ۶۰ ساله اردبیلی امروز بعد از اینکه متوجه شد حدود ۶۰ میلیون تومان به صورت اشتباهی به حساب وی واریز شده است در اوج نیاز تمامی پول را به صاحب اصلی آن بازگرداند.

به گزارش ارس تبار میر مستقیم موسوی پیرمرد ۶۰ ساله اردبیلی امروز بعد از اینکه متوجه شد حدود ۶۰ میلیون تومان به صورت اشتباهی به حساب وی واریز شده است در اوج نیاز تمامی پول را به صاحب اصلی آن بازگرداند.

وی اظهار کرد: بعد از فروختن ماشین کهنه خود در مرکز اسقاط آرتا صنعت به مبلغ ۶ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان به یکی از خریداران ماشین‌های اسقاطی اردبیل در هفته گذشته، ظهر امروز برای برداشتن پول نقد از حساب بانکی خود به یکی از دستگاه‌های خودپرداز مراجعه کردم و متوجه شدم که موجودی حسابم بسیار بیشتر از مقداری است که باید باشد.

موسوی بیان کرد: بعد از تحقیق و پرس و جو متوجه شدم آقای یعقوب کشاورز که قرار بود ۶ میلیون و ۴۶۰ ‌هزار تومان بابت خرید ماشین من پرداخت کند به صورت اشتباهی ۶۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان برای من کارت‌به‌کارت کرده است و من به محض اطلاع عصر امروز برای برگرداندن این پول به صاحب اصلی خودش اقدام کردم.

این پیرمرد اردبیلی تقید به حلال و حرام و اعتقاد به مسایل دینی را دلیل این کار خود عنوان کرد و افزود: ده سال در یکی از بنگاه‌های املاکی اردبیل مشغول به کار بودم و صاحب ۴ دختر و یک پسر هستم و تاکنون تنها با کسب روزی حلال فرزندان خود را بزرگ کردم.

وی گفت: زندگی شخصی من از وضعیت اقتصادی مناسبی برخوردار نیست ولی هیچ وقت دست به کارهایی نزده‌ام که طهارت سفره و خانواده‌ام لکه‌دار شود.

انتهای پیام/

منبع:فارس

 

 

ارسال نظر