آخرین اخبارکد مطلب: 26127
تاریخ انتشار: پ, 1396/07/06 - 20:39
بمناسبت هفته دفاع مقدس برنامه های مختلفی از سوی سپاه ناحیه عشایری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،در آخرین روز از هفته دفاع مقدس فرمانده ناحیه عشایری و هیات همراه با حضور در منازل شهید اله شکر شکاری و شهید کریم مهدوی با خانواده های این شهدای گرانقدر دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار حجت الاسلام اکبری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم بر تکریم خانواده های شهدا در جامعه تاکید کرد و گفت:بر همه ما وظیفه است نسبت به دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران بسیار تلاش کنیم.

وی امنیت و آسایش کنونی کشور را در سایه ولایت فقیه و خون شهدا دانست و تصریح کرد:هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی است تا فداکاریها و رشادتهای رزمندگان و شهدا را به نسل جدید انقلاب انتقال دهیم.

همچنین عصر امروز فرمانده حوزه بسیج خواهران ناحیه عشایری به همراه جمعی از بسیجیان خواهر با همسر شهید "عوض زارعی" دیدار کرده و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات این خانواده گرانقدر آشنا شدند.

تجلیل از خانواده های شهدا از دیگر برنامه های اجرا شده در مراسم دیدار امروز بود.

همچنین جلسه امر به معروف و نهی از منکر به همت کانون بسیج فرهنگیان ناحیه عشایری با سخنرانی حجت الاسلام اکبری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه در محل نمازخانه اداره آموزش و پرورش اصلاندوز برگزار شد.

 

 

ارسال نظر