آخرین اخبارکد مطلب: 26125
تاریخ انتشار: پ, 1396/07/06 - 18:57
همزمان با تاسوعای حسینی تجمع عاشوراییان با حضور هیاتهای عزاداری شهر و روستاهای اصلاندوز برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارس تبار،پیش از ظهر امروز پنجشنبه جلسه ستاد هماهنگی برگزاری تجمع عاشوراییان با حضور امام جمعه اصلاندوز فرمانده ناحیه عشایری،فرماندهان انتظامی و مرزبانی،هیات امنای مساجد شهر و روستاها،رییس شورای شهر و شهردار اصلاندوز در محل دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد.

در این جلسه اعلام شد، مراسم عزاداری و سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با حضور دسته‌جات عزاداری مساجد پنجگانه شهر و مساجد روستاهای اصلاندوز در روز تاسوعای حسینی در محل چهارراه امام خمینی (ره) و خیابان شهید بهشتی شهر اصلاندوز برگزار خواهد شد.

این مراسم عزاداری بعد از ظهر شنبه از ساعت 15 با مداحی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع)و سخنرانی برگزار و تا 17 عصر ادامه خواهد داشت.

در این جلسه امام جمعه اصلاندوز و فرماندهی سپاه ناحیه عشایری در سخنانی حضور پرشکوه و گسترده مردم و عشایر اصلاندوز را خواستار و هیات امنای مساجد شهر و روستاها نیز بر آمادگی حضور هیاتهای عزاداری در این تجمع بزرگ تاکید کردند.

این مراسم از صدا و سیمای مرکز اردبیل و پایگاه خبری تحلیلی ارس تبار بصورت کامل انعکاس خبری خواهد شد و بصورت زنده در کانال تلگرامی ارس تبار منتشر می شود.

شهر اصلاندوز در 200 کیلومتری شمال غربی استان اردبیل واقع شده و هم مرز کشور جمهوری آذربایجان است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر