آخرین اخبارکد مطلب: 26123
تاریخ انتشار: پ, 1396/07/06 - 13:15
با برگزاری انتخابات شورای اسلامی بخش اصلاندوز، ۵ نفر از اعضای این شورا برای یک دوره چهارساله انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،"سید عباس مینایی" بخشدار اصلاندوز درجلسه انتخابات اعضای شورای اسلامی بخش اصلاندوز این شهرستان که در محل مجتمع فرهنگی، هنری ارشاد برگزار شد گفت: شوراهای اسلامی نهادی برخواسته از مردم هستند که بر اساس موازین قانون اساسی جمهوری اسلامی انتخاب می‌شوند.

مینایی قانون را مهمترین ابزار کار اعضای شورای اسلامی دانست و تصریح کرد:عدم آشنایی به قانون مشکلات کاری آنان را افزایش و تسلط به قانون و مقررات امکان خدمت رسانی مناسب را فراهم می‌کند.

بخشداراصلاندوز بیکاری، به ویژه در بین جوانان را به عنوان مهمترین معضل مناطق روستایی عنوان کرد و گفت:اعضای شوراهای اسلامی در این مناطق باید طرح‌های کاربردی برای رفع این معضل را تهیه کنند.

به گزارش ارس تبار،در این جلسه که با حضور ۷۲نفر از نمایندگان اعضای شوراهای اسلامی بخش تشکیل شد، از بین ۲۳ نامزد انتخابات شورای اسلامی بخش به ترتیب قنبرحضورگیگلو از روستای اسمعلی کندی ۲ با۳۶ رأی، احمدفرجیان از روستای گرشادکندی با ۳۵ رأی، صاحبعلی خانزاده از روستای اصبرکندی با ۳۴ رأی، اروجعلی صدری از روستای مقصودلو علیابا۲۶ رأی و احمداقبال از روستای بران علیا با ۲۳ رأی به ترتیب به عنوان اعضای اصلی این شورا انتخاب شدند.

همچنین پاپورخلدی از روستای اسکیلو مدینه قشلاقی  با۲۲ رأی، فیروز عزیزی  از روستای  دلیک یارقان با ۲۰ رأی و اسلام نظام دوست از روستای عمران آباد با۱۷ رأی به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی بخش اصلاندوز برگزیده شدند.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه‌ها

انتخاب شایسته شما بزرگوران را بعنوان اعضای محترم شورای بخش تبریک وتهنیت عرض نموده و آرزوی توفیق دارم انشاالله در رسالت و ماموریت خود موفق و موئد باشید
ارسال نظر