آخرین اخبارکد مطلب: 26122
تاریخ انتشار: پ, 1396/07/06 - 12:57
به مناسبت هفته دفاع مقدس و با هدف تجدید میثاق با شهدای هشت سال دفاع مقدس، مراسم غبارروبی و عظرافشانی مزار شهدا با حضور مسئولان اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده امام جمعه اصلاندوز در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافعان حرم و شهید محسن حججی گفت: تکریم و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان مهمترین وظیفه تک تک مسئولان و آحاد ملت ایران است و همه ما به واسطه خون شهدا و ایثارگری رزمندگان است که از نعمت آرامش و امنیت در جامعه برخورداریم.

وی با تبریک هفته دفاع مقدس افزود:رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس جانانه در برابر دشمن ایستادگی کردند و با جانفشانی و شجاعت بسیار اجازه ندادند ذره ای از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد.

مداحی حجت الاسلام احمدزاده از روحانیون منطقه بمناسبت ماه محرم و در رثای شهدا از دیگر برنامه های برگزار شده این مراسم بود.

در این برنامه مسئولان،فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیج خواهران ناحیه عشایری ضمن زیارت، قرائت فاتحه و غبارروبی مزار مطهر شهدا، با آرمان های بلند شهیدان نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند.

ارسال نظر