آخرین اخبارکد مطلب: 25926
تاریخ انتشار: د, 1396/05/30 - 09:17
همزمان با روز چهانی مساجد همایش مشترک ائمه جماعات،هیات امنا و فرماندهان بسیج در اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،بمناسبت روز جهانی مساجد شب گذشته همایش مشترک ائمه جماعات،هیات امناء،فرماندهان پایگاهها و حوزه مقاومت بسیج بعثت ناحیه عشایری اصلاندوز شب گذشته در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

در این همایش حجت الاسلام نوری از روحانیون منطقه در سخنانی ضمن تسلیت شهادت مدافع حرم شهید محسن حججی و گرامیداشت روز جهانی مساجد درباره نقش و جایگاه مسجد در جامعه گفت:مساجد مهم ترین پایگاه های فرهنگی، هنری، اعتقادی و دینی مسلمانان و محور همه خوبی ها، اندیشه های متعالی و الهی است.

وی ایجاد هماهنگی و تعامل موثر بین پایگاه های مقاومت بسیج و ائمه جماعات و هیئت امنای مساجد در راستای تقویت مسجد و بسیج به منظور توسعه دامنه تاثیرگذاری این نهادهای مقدس در جامعه در پاسداری از اسلام و ارزشهای انقلاب اسلامی را از اهداف این همایش عنوان کرد.

در این همایش بمناسبت هفته آزادگان از سه آزاده منطقه بنامهای حسین کریمی،سلام درگاهی و حسن اسکندری با اهدای هدایا و لوح سپاس تجلیل بعمل آمد.

همچنین بسیجی"حمداله پناهی" در حکمی از سوی سردار بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بعنوان فرمانده گردان بیت المقدس ناحیه عشایری اصلاندوز منصوب شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر