آخرین اخبارکد مطلب: 25890
تاریخ انتشار: س, 1396/05/24 - 16:00
بخشدار و رییس شورای آموزش و پرورش اصلاندوز شاداب سازی مدارس را در ارتقاء کیفیت آموزش و پرورش مهم و مؤثر دانست.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،سید عباس مینایی امروز در بازدید از مدارس اصلاندوز با ابراز خرسندی از اجرای تعمیرات، شاداب سازی و ساماندهی فضاهای آموزشی و تقدیر و تشکر از اقدامات انجام یافته در قالب پروژه مهر در مدارس اصلاندوز، شاداب سازی مدارس را در ارتقاء کیفیت آموزش و پرورش مهم و مؤثر دانست .

بخشدار و رییس شورای آموزش و پرورش اصلاندوز افزود: در سال گذشته فعالیت های خوبی در قالب پروژه مهر با همکاری دهیاران صورت گرفت و امیدواریم امسال هم بتوانیم با کمک افراد خیر و دهیاران حداکثر همکاری و تعامل را با مدارس داشته باشیم  و زمینه کمک به مدارس را در روستاهای تابعه خود نهادینه کنیم.

قدرت مهرآوران رییس آموزش و پرورش اصلاندوز نیز با بیان اینکه در تمامی مدارس منطقه از اول تیر ماه عملاً کارهای عمرانی در قالب پروژه مهر شروع شده است گفت: در راستای پروژه مهر در منطقه اصلاندوز استاندارد سازی و  لوله کشی سیستم گرمایشی 9 مدرسه، رنگ آمیزی و شاداب سازی 10 مدرسه و همچنین بهسازی و تعمیر سرویس بهداشتی و آبخوری 15 مدرسه از مدارس منطقه در حال اجراست.

وی افزود:ساماندهی فضاهای آموزشی، سازماندهی مطلوب نیروی انسانی و توزیع تجهیزات در مدارس انجام شده و امید است با تلاش و فعاليت بيشتر کارگزوه های 7 گانه پروژه مهر  و مديران مدارس جهت شاداب سازی و بازگشایی هرچه بهتر و باشکوه تر مدارس،شروع مهر با نشاطی داشته باشیم.  

 

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر