آخرین اخبارکد مطلب: 25871
تاریخ انتشار: پ, 1396/05/19 - 10:33
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبيل گفت:در 17 شهریور امسال تجهیزات آموزشی، ورزشی و رفاهی در قالب مرحله سوم کاروان امید به نواحی و مناطق استان ارسال خواهد شد.

به گزارش خبرنگارارس تبار،مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبيل به همراه مشاور اجرایی اداره کل با امام جمعه،بخشدار اصلاندوز و فرمانده سپاه ناحیه عشایری دیدار و در خصوص مسایل آموزشی و پرورشی گفتگو کردند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبيل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس بخصوص شهدای فرهنگی و دانش آموزی از همکاری و همراهی امام جمعه و بخشدار اصلاندوز با آموزش و پرورش منطقه تقدیر و تشکر کرد.

احمد ناصری هدف بازدید از منطقه را بررسی روند پروژه مهر و آماده سازی مدارس برای شروع سال تحصیلی جدید عنوان کرد و افزود: از بابت شروع سال تحصیلی جدید مبلغی بالغ بر سهمیه منطقه اصلاندوز به مبلغ 50 میلیون تومان به منطقه اصلاندوز واریز شده تا مشکل مدارس منطقه جهت شروع سال تحصیلی حل گردد.

وی افزود: در 17 شهریور امسال تجهیزات آموزشی، ورزشی و رفاهی در قالب مرحله سوم کاروان امید به نواحی و مناطق استان ارسال خواهد شد و در خصوص اختصاص یک دستگاه خودرو نیسان وانت به منطقه اصلاندوز قول مساعد داد.

ناصری همچنین به کسب رتبه و جایگاه خوب آموزش و پرورش استان در کنکور سراسری اشاره نمود و از پیشرفت آموزش و پرورش استان بخصوص منطقه اصلاندوز در بحث مسائل آموزشی و پرورشی ابراز خرسندی کرد.

 امام جمعه اصلاندوز نیز ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور مدیر کل آموزش و پرورش در دفتر امام جمعه گفت: 750 بار علم و مشتقات علم در قرآن وارد شده که نشان از عظمت علم است و اگر در جامعه ای علم گسترش نموده و پیشرفت نماید بی شک آن جامعه پویا و پیشرفت خواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده با اشاره به اقدامات انجام یافته توسط دولت و دست اندکاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در زمینه پیشرفت علم، از اختصاص نیروی انسانی آموزش دیده و متخصص به منطقه ابراز رضایت نمود و خواستار حل مشکلات فضاهای آموزشی منطقه شد.

سیدعباس مینایی بخشدار اصلاندوز در جلسه بررسی مشکلات آموزش و پرورش منطقه گفت:تکمیل مدرسه توحید اسمیعلی کندی،تکمیل سالن ورزشی قره قباق،احداث یک مدرسه ۱۲ کلاسه مهمترین مطالبات بخش در تامین نیاز های آموزش و پرورش اصلاندوز است.

وی از مدیر کل اموزش و پرورش استان خواست به این موارد عنایت و اهتمام جدی داشته باشند.

در ابتدای جلسه قدرت مهرآوران رییس اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور مدیر کل گزارش از اقدامات انجام یافته در آموزش و پرورش و پروژه مهر 96 را ارائه کرد.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر