آخرین اخبارکد مطلب: 25858
تاریخ انتشار: ي, 1396/05/15 - 23:40
جمعی از جوانان مسجد جامع شهر مرزی اصلاندوز مغان با امام جمعه اردبیل دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،پیش از ظهر امروز یکشنبه امام جمعه اصلاندوز،فرمانده ناحیه عشایری،رییس آموزش و پرورش اصلاندوز،بچه های مسجد جامع اصلاندوز، جوانه های صالحین پایگاههای بسیج حوزه بعثت و اعضای قرارگاه شهری اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان اصلاندوز با آیت الله دکتر سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز در این دیدار با اشاره به فعالیت موفقیت آمیز جوانان در مراسمات و برنامه های مسجد جامع در طول سال به بیان مشکلات و مسایل مهم شهر اصلاندوز پرداخت.

آیت الله سید حسن عاملی امام جمعه اردبیل نیز در سخنانی ضمن خوش آمدگویی،با تاکید بر ضرورت تجلیل از جوانان و حضور موثر در برنامه های مذهبی و فرهنگی گفت: فعالیت جوانان در عرصه های مختلف از جمله در مسجد،بهترین فرصت برای تقویت ابعاد معنوی آنان است.

نماینده ولی فقیه در استان در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به مطالبات بحق مرزنشینان و جوانان،بر پیگیری و حل مشکلات موجود در منطقه اصلاندوز ازجمله تبدیل بخش به شهرستان،ایجاد بندر خشک،احداث استخر،تاسیس مرکز تشکل های مهدویت برای حضور فعال جوانان منطقه،حل مشکلات شبکه های دیجیتال و برخی مسایل دیگر قول مساعد داد.

در این دیدار جمعی از جوانان ضمن اعلام مطالبات،نظرات و دیدگاههای خود  نسبت به ادامه فعالیت مستمر در برنامه های مسجد جامع، از امام جمعه و مسئولان استان خواستار حل مسایل و مشکلات موجود در اصلاندوز شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر