آخرین اخبارکد مطلب: 25840
تاریخ انتشار: پ, 1396/05/12 - 21:07
بمناسبت سالروز میلاد باسعادت حضرت امام رضا(ع) و دهه کرامت مراسمات مختلفی در اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،بمناسبت سالروز میلاد باسعادت حضرت امام رضا(ع) و گرامیداشت دهه کرامت با حضور امام جمعه اصلاندوز،رییس و کارکنان اداره آموزش و پرورش اصلاندوز مراسم زیارت عاشورا توسط هیات انصار المهدی(عج) این اداره در نمازخانه آموزش و پرورش برگزار شد.

همچنین عصر امروز از سوی بسیج خواهران ناحیه عشایری مراسم جشن میلاد باسعادت حضرت ثامن الحجج(ع) در محل سالن صالحین حوزه خواهران برگزار شد.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز در این مراسم ضمن تبریک میلاد حضرت امام رضا(ع) و دهه کرامت پیرامون فضایل و زندگانی حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) سخنرانی کرد و از زنان و دختران منطقه خواست زندگانی ائمه اطهار(ع) را نمونه الگو و سرمشق خود قرار دهند.

در ادامه علی بیانی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به شعف خوانی پرداخت.

پذیرایی و اهدای جوایز به همنامان امام رضا(ع) از دیگر برنامه های برگزار شده در این مراسم معنوی بود.

همچنین جلسه امام جمعه اصلاندوز با روحانیون و اعضای ستاد نماز جمعه این شهر با موضوع استقبال از پرچم متبرک بارگاه امام رضا(ع) تشکیل یافت و مقرر شد روحانیون در مساجد و مراسمات نسبت به تبلیغ حضور پرشکوه مردم در این استقبال اقدام کنند.

گفتنی است مراسم استقبال از پرچم بارگاه امام رضا(ع) فردا 6 عصر از میدان امام حسین(ع) آغاز و مداحی ،سخنرانی و زیارت پرچم نیز بمدت دو ساعت در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) اصلاندوز برگزار می شود.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر