آخرین اخبارکد مطلب: 25838
تاریخ انتشار: پ, 1396/05/12 - 10:58
140 نفر از بسیجیان اصلاندوز در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،سرهنگ پاسدار محرم بنیادی فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز صبح امروز در مراسم بدرقه کاروانها گفت: 140 نفر از بسیجیان برادر این شهر در قالب اردوی راهیان نور و با سه دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی دفاع مقدس شمال غرب کشور اعزام شدند.

وی افزود: این اعزام، اولین کاروان راهیان نور اصلاندوز به مناطق عملیاتی شمال غرب در سالجاری است که با هدف ترویج و بسط فرهنگ ایثار و مقاومت، انتقال تجارب هشت سال دفاع مقدس به جوانان و توانمندسازی آنان جهت مقابله با تهاجم گسترده فرهنگی دشمن صورت گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده امام جمعه اصلاندوز در این مراسم در سخنانی با اشاره به فداکاریها و ایثارگریهای رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد:اگر امروز در آرامش و امنیت بسر می بریم در سایه تدابیر مقام معظم رهبری،زحمات شبانه روزی مسئولان نظام،فداکاریها و ایثارگریها رزمندگان اسلام و شهدای گرانقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی هست.

وی آشنایی با رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام در دوران جنگ تحمیلی، بازخوانی وصیت نامه ها و خاطرات شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه را از اهداف اصلی اعزام کاروان های راهیان نور دانست.

به گزارش ارس تبار،کاروان راهیان نور بسیجیان برادر ناحیه مقاومت بسیج عشایری اصلاندوز صبح امروز با بدرقه امام جمعه اصلاندوزفرماندهی ناحیه عشایری،معاون بخشدار اصلاندوز،سرپرست شهرداری اصلاندوز، رییس آموزش و پرورش اصلاندوز و کارکنان سپاه از مقابل حوزه بعثت این ناحیه عازم مناطق عملیاتی شمال غرب کشور شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر