آخرین اخبارکد مطلب: 24050
تاریخ انتشار: س, 1395/10/14 - 14:52
جمعی از مسئولان اصلاندوز و پارس آباد با دو خانواده شهید و جانباز دیدار و از آنان دلجویی کردند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،پیش از ظهر امروز سه شنبه امام جمعه اصلاندور،بخشدار اصلاندوز،رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پارس آباد ، جانشین فرماندهی سپاه ناحیه عشایری و هیات همراه با خانواده های شهید عباس پناهی و جانباز  محمد قنبری در روستای عیوضلوی اصلاندوز دیدار و گفتگو کرده و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات آنان قرار گرفتند.
حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز در این دیدار معنوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت:ما باید قدردان ایثار و فداکاری های شهدا ،جانبازان و ایثارگران و خانوادهای معزز آنان باشیم، چرا که آرامش و سربلندی امروز ایران مرهون رشادت های این عزیزان است .
وی دیدار با خانواده های شهدا را موجب تقویت روحیه خدمت رسانی در مسئولان و زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دانست.
تجلیل از خانواده های شهید و جانباز و استماع مشکلات آنان از دیگر برنامه های دیدار مسئولان بود.

دیدگاه‌ها

با سلاام با تفدیر وتشکر از مسئولین امور جانبازان علی الخصوصامام جمعه محترم شهر اصلاندوز که انصافا برای همه دست اندرکاران نظام مفدس جمهوری واجب است ازنزدیک با مسائل و مشکلات زندگی این خانواده ها را بررسی نمایند امید است رهروان وافعی شهدای این مرزو بوم باشیم

با سلام وتقدیروتشکر از بخشدار زحمتکش و ولایی بخش اصلاندوزجناب دکتر مینائی که از نزدیک با مسائل ومشکلات خانواده های معظم شهدا وجانبازان آشنا ونسبت به رفع مشکلات پیگیر هستند
ارسال نظر