آخرین اخبارکد مطلب: 24035
تاریخ انتشار: ي, 1395/10/12 - 18:53
نمایندگان استان در مجلس، مقام عالی دولت در استان را مسئول این رویه می دانند و مطابق قانون اعتراض خود به این رفتار را از طریق وزیر کشور به گوش او می رسانند.

به گزارش ارس تبار به نقل از سبلان‌ما، در نشست علنی امروز (یکشنبه، 12دی) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور قرائت شد.

رضا کریمی، صدیف بدری، حمایت میرزاده، بشیر خالقی، ولی ملکی، محمد فیضی و شکور پورحسین نمایندگان استان اردبیل به وزیر کشور به دلیل بی توجهی به مجمع نمایندگان استان اردبیل در سفرهای مسئولان کشور به استان اردبیل و کشور همسایه آذربایجان تذکر کتبی دادند.

مردادماه جاری در جریان سفر محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهور با همراهی حسین فریدون برادر حسن روحانی رئیس جمهور به اردبیل که با هدف پیگیری اجرای مصوبات سفر استانی دولت انجام گرفت، هیچکدام از 7 نماینده مردم استان از این سفر اطلاعی نداشتند که بعدها مورد اعتراض آنان واقع شد.

هفته پیش نیز استاندار اردبیل برای حضور در نشست کمیسیون همکاری های مشترک ایران و آذربایجان که در باکو برگزار شد با همراهی هیئتی از استان شرکت کرد.

نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، مقام عالی دولت در استان را مسئول این رویه می دانند و مطابق قانون اعتراض خود به این رفتار را از طریق وزیر کشور به گوش او می رسانند.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر