آخرین اخبارکد مطلب: 23988
تاریخ انتشار: س, 1395/10/07 - 10:53
زنگ خطر برای باشگاه‌های بدهکار ایران به صدا درآمد
۲۰ پرونده علیه باشگاه‌های عربستان روی میز فیفا و CAS
چندین پرونده مالی علیه باشگاه‌های فوتبال عربستان در دادگاه عالی ورزش و فیفا مطرح شده که سعودی‌ها را در سراشیبی قرار داده است.

به گزارش ارس تبار به نقل از فارس، پس از آنکه فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) باشگاه الاتحاد عربستان را به خاطر مشکلات مالی نقره داغ کرد و کسر امتیاز شد و تهدید به سقوط به دسته دوم شد اکنون قضیه جدیدی از مشکلات مالی باشگاه‌های سعودی پرده برداشته شده است که تمام آنها را در یک سراشیبی قرار داده است.

یکی از مسئولان فدراسیون عربستان که نمی‌خواست اسمش فاش شود در مصاحبه با روزنامه الشرق الاوسط گفت: 20 قضیه خارجی مرتبط به بازیکنان و مربیان خارجی علیه باشگاه‌های عربستان روی میز دادگاه عالی ورزش(CAS) و فیفا است. اگر فیفا به تمام این پرونده‌ها بپردازد و اجرایی کند باشگاه‌های عربستان در آینده در رقابت‌های داخلی و خارجی در سراشیبی قرار خواهند گرفت.

با این خبر مشخص شد که باشگاه‌های عربستانی غرق در مشکلات مالی هستند و فیفا تاکنون با لابی سعودی‌ها به آنها مهلت داده است.

البته این خط و نشان فیفا برای باشگاه‌های عربستان محدود نمی‌شود بلکه باشگاه‌های بدهکار ایرانی نیز باید به هوش باشند که کار به جای باریک کشیده نشود.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر