آخرین اخبارکد مطلب: 23948
تاریخ انتشار: ج, 1395/10/03 - 14:43
عکس آرشیو
امام جمعه اصلاندوز سخنان ضدایرانی نخست وزیر انگلیس در شورای همکاری خلیج فارس را محکوم کرد و خواستار پاسخ قاطع دولت به این اظهارات سخیف شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین "عظیم اسدزاده" در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز به دیدار سران قوا، جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و میهمانان شرکت‌کننده در سی‌امین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت:اتحاد و همبستگی مسلمانان جهان باعث سرافکندگی دشمنان و خنثی شدن نقشه های شوم آنها خواهد بود.

وی با اشاره به آزادسازی حلب از لوث تروریستها توسط مسلمانان حلب،ارتش سوریه و پیشگامان دفاع از حرم افزود:عنایت و امدادهای غیبی خداوند متعال شامل حال مردم سوریه شد که این اتحاد و همبستگی مسلمین را بخوبی نشان داد.

امام جمعه اصلاندوز در ادامه با گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی گفت:انتخابات ریاست جمهوری سال 1388 با حضور کم سابقه 40 میلیونی مردم شریف ایران می رفت تا افتخار دیگری را در دفتر خاطره ملت بزرگ ایران به ثبت برسانند به ناگاه علیرغم فاصله 13 میلیونی با فرد منتخب با رقیبش شعله های آتش فتنه زبانه کشید.

حجت الاسلام اسدزاده افزود:این جریان شیرینی این حضور با معنی و شکوهمند مردم را به تلخی مبدل ساخت و خرسندی بدخواهان و دشمنان انقلاب اسلامی را فراهم ساخت.

وی خاطرنشان کرد:اصلی ترین هنر سران فتنه این بود که پس از سالها، عناصر ضد انقلاب،بدخواه و زاویه دار با نظام و انقلاب اسلامی را که تا آن زمان جرات عرض اندام نداشتند به افتخار موج مرموز سبز و انقلاب مخملی آمریکایی با پرچم داری برخی خواص بی بصیر جاه و مقام و جانی دوباره گرفت.

خطیب جمعه اصلاندوز افزود:فتنه گران با پاره کردن و آتش زدن تصویر امام راحل،حمله به مسجد و پایگاه بسیج اسم این را زرنگی و روشنگری گذاشته بودند .اما امدادهای غیبی الهی،آگاهی ،بصیرت و ولایتمداری مردم در 9 دی توانست جلوی این فتنه خطرناک گرفته شود.

وی سالروز حماسه 9 دی88 را روز بصیرت و میثاق امت با ولایت دانست و تصریح کرد:سه عامل ایمان،اتحاد و بصیرت مهمترین مشخصه حماسه ماندگار و جاودانه نهم دی سال 88 بود.

حجت الاسلام اسدزاده با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری بمناسبت حماسه 9 دی افزود:از دیدگاه معظم له لغزش خیلی ها در سال 88 به خاطر کم بودن بصیرت و سوءاستفاده دشمن از انسانهای بی بصیرت بود.

وی همچنین با اشاره به اظهارات نخست وزیر انگلیس بر علیه ایران گفت: نخست وزیر کشور انگلیس بر ضد کشور ما سخنرانی و موضع گیری کرده و ایران را عامل نا امنی و اختلاف در منطقه عنوان کرده است این ها روش انگلیس برای اختلاف افکنی در جامعه اسلامی است.

امام جمعه اصلاندوز سخنان و مواضع ضدایرانی نخست وزیر انگلیس در شورای همکاری خلیج فارس را که گواهی بر تلاش های تفرقه افکنانه این کشور در منطقه است را محکوم کرد و خواستار پاسخ قاطع دولت به این اظهارات سخیف شد.

حجت الاسلام اسدزاده پنجم دی ماه را سالروز میلاد مسیح(ع) عنوان کرد و روز ولادت این پیامبر را به مسیحیان جهان تبریک گفت و ادامه داد: پنجم دی ماه سالروز حضور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فرودگاه‌های کشور به فرمان امام(ره) است و از همان آغاز تشکیل، پاسداران حفاظت فرودگاهی توانستند امنیت بسیار بالایی را در فرودگاه‌ها و پروازها ایجاد کنند.

وی در پایان با قدردانی از عملکرد جمعیت هلال احمر شهرستان پارس آباد از رییس هلال احمر شهرستان و بخشدار اصلاندوز خواست دوره های مختلف آموزشی امداد و نجات را در سطح منطقه برگزار کنند تا مردم بتوانند با اصول کمکهای اولیه و امداد و نجات آشنا شوند.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر